Kamery live
prognoza pogody

Seryjny złodziej zatrzymany

16 kwietnia 2019 13:36

Do 5 lat pozbawienia wolności grozi 48-latkowi, który kradł na terenie Nowego Targu i Szaflar. Został zatrzymany przez policjantów, a następnego dnia usłyszał zarzuty kradzieży na łączną kwotę ponad 6 tysięcy złotych. 

Seryjny złodziej zatrzymany

Do nowotarskiej komendy wpłynęło zawiadomienie o kradzieży 1 kwietnia br. bezprzewodowych głośników o wartości 1 200 złotych z jednego ze sklepów na terenie miasta. Sprawą zajęli się policjanci w Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu tutejszej jednostki. 

Prowadzone czynności, analiza zebranego materiału dowodowego  doprowadziły do wytypowania i zatrzymania sprawcy. Złodziejem okazał się 48-letni mieszkaniec powiatu . Jak się później okazało, to nie jedyna kradzież jaką mężczyzna miał na swoim sumieniu. W okresie ostatnich sześciu miesięcy ukradł pięć akumulatorów, dwie felgi aluminiowe, odzież, alkohol, klucz pneumatyczny i  głośniki. 

Łączna wartość skradzionych rzeczy to ponad 6 tys. złotych. 13 kwietnia br. zatrzymany usłyszał zarzuty kradzieży,  za co grozi mu kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

/źródło: KPP Nowy Targ/

redakcja 16.04.2019
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również