Kamery live
prognoza pogody

Ruszył nabór do MMKS Podhale! (VIDEO)

5 września 2017 08:06
Wyciszenie Włącz dźwięk

Miejski Młodzieżowy Klub Sportowy Podhale Nowy Targ rozpoczął kolejny nabór dzieci do swojego klubu. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty  i  korzyściami płynącymi z bycia małym hokeistą.  

 

Dlaczego dziecko powinno uprawiać sport i od jakiego wieku zaczynamy?

Uprawianie sportu jakim jest hokej na lodzie dzieci mogą rozpocząć w wieku już od 4-5 lat, ponieważ wtedy rozwój motoryczny dziecka jest najszybszy, a pociecha potrzebuje wyładować energię poprzez treningi połączone z zabawą. Zajęcia sportowe prowadzone przez Miejski Młodzieżowy Klub Sportowy MMKS-Podhale mają na celu rozwijać sprawność fizyczną dzieciaka. Sport zespołowy uczy dziecko samodzielności, pracy w grupie, zdrowej rywalizacji a przede wszystkim pokonywać słabości wzmacniając odporność psychiczną dającą dziecku pewność siebie, która niesamowicie procentuje w przyszłościowej karierze zawodowej.

Co oferuje nowotarski hokej za 70 zł miesięcznie :

– wypożyczenie sprzętu hokejowego (ilość wypożyczenia sprzętu ograniczona według kolejności zgłoszeń).

– klub zapewnia wykwalifikowaną kadrę trenerską prowadzoną przez utytułowanych specjalistów w poszczególnych dziedzinach sportowych.

– trening 3x w tygodniu na lodzie, łącznie 6 do 8 treningów tygodniowo co daje nam za trening tylko 2,70zł .

– zajęcia sportowe ogólnorozwojowe na sali gimnastycznej

– zajęcia na basenie

– akrobatyka

– gimnastyka

– zapasy

– biegówki

– udział w rozgrywkach organizowanych przez PZHL

– udział w turniejach w Polsce i zagranicą

Zapisując dziecko na hokej to nie tylko treningi na lodzie. W tej samej cenie składki miesięcznej są prowadzone u nas zajęcia sportowe ogólnorozwojowe. W tym raz w tygodniu są zajęcia na basenie, akrobatyka, zapasy, zajęcie ogólnorozwojowe na sali gimnastycznej jak i sama nauka jazdy na łyżwach i gry w hokeja. Poza zabawą w jakiej uczestniczy dziecko celem klubu jest szkolenie przyszłych mistrzów.

Dlaczego hokej a nie inna dyscyplina?

Wybierając dziecku sport należy mieć na uwadze przede wszystkim, kto prowadzi zajęcia! Jakie są osiągnięcia sportowe trenera i klubu do którego posyłamy dziecko. Pomagając wybrać dziecku sport jaki będzie uprawiało, należy patrzeć daleko w przyszłość. Musimy zapytać co dalej jak będzie miała nasza pociecha 18 lat? Bardzo ważne, czy to jest sport olimpijski, czy amatorski? Czy swoją ciężką pracę sportową można w późniejszym czasie przełożyć na zawód, z którego będzie można się utrzymywać ?

Zaczynając zabawę z hokejem należy mieć świadomość że jeżeli treningi zamienią się w pasję to nasze dziecko ma szanse będąc dobrym zawodnikiem nawet skończyć studia za pieniądze klubu w którym będzie grało. Hokeiści dużo podróżują i poznają świat, grają mecze za granicą i w kraju co daje dziecku dużo satysfakcji w nagrodę za ciężką pracę na treningach.

Klub hokejowy na starcie oferuje dzieciakom wypożyczenie sprzętu hokejowego. Daje wspaniale przygotowanych trenerów. A rodzicom oprócz satysfakcji z sukcesów dzieciaka świetną zabawę i integracje w grupie z innymi rodzicami.

 

Zajęcia odbywają się na hali lodowej według grafiku w tygodniu o godz. 17 a w soboty rano po 8. 

NT24TV 05.09.2017
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również