Kamery live
prognoza pogody

Ruszył Jarmark Bożonarodzeniowy w Nowym Targu

15 grudnia 2021 16:18

Na rynku w Nowym Targu rozpoczął się Jarmark Bożonarodzeniowy. Dziś stanęło dziś kilkanaście stoisk z świątecznymi ozdobami, jedzeniem, zabawkami, biżuterią, czy regionalnym rękodziełem. Można kupić żywą choinkę, różnego rodzaju stroiki i dekoracje świąteczne, a nawet oryginalne, ręcznie robione mydełka. Bez trudu znajdziemy tu pomysł na prezent, można także przekąsić coś  na miejscu. Na miłośników zwierząt czeka zagroda z alpakami. 

Ruszył Jarmark Bożonarodzeniowy w Nowym Targu

Stragany są otwarte od 10-18 do czwartku, 23 grudnia włącznie. Oficjalne otwarcie Jarmarku Bożonarodzeniowego – już w najbliższy piątek, 17 grudnia. 

W trakcie trwania Jarmarku nie zabraknie wydarzeń towarzyszących – 22 i 23 grudnia na rynku pojawi się zagroda św. Mikołaja z reniferami. Wcześniej, bo 19 grudnia odbędzie się tam Wigilia Związku Podhalan, podczas której życzenia dla mieszkańców złożą przedstawiciele władz miasta. 

 

https://nowytarg24.tv/jarmark-bozonarodzeniowy-powraca-na-rynek-nowym-targu/

 

os 15.12.2021
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również