Kamery live
prognoza pogody

Rusza kolejny nabór wniosków o dofinansowanie do wymiany kotłów CO

We wrześniu br. w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego 2014-2020 planowany jest w Nowym Targu kolejny nabór wniosków o dofinansowanie do wymiany kotłów c.o. na nowoczesne na gaz z sieci, na pellet oraz na podłączenie do miejskiej sieci ciepłowniczej. 

Rusza kolejny nabór wniosków o dofinansowanie do wymiany kotłów CO

W związku z powyższym, mieszkańcy miasta posiadający budynki mieszkalne, zainteresowani tą formą wsparcia finansowego, którzy do tej pory nie złożyli deklaracji proszeni są o składanie deklaracji wraz z ankietą o wymianę. Pracownicy Wydziału Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska Urzędu Miasta Nowy Targ przy ul. Krzywej 1 w Nowym Targu w pokoju nr 205 na II piętrze, udzielają w tym zakresie pełnych informacji oraz wyjaśniają jak wypełnić przedmiotowe dokumenty, tel. 18 26 11 291.

Deklaracje należy składać w terminie
do dnia 16 lipca 2018 roku (poniedziałek)
w siedzibie Urzędu Miasta Nowy Targ.

Należy pamiętać, że warunkiem koniecznym uczestnictwa w programie będzie likwidacja wszystkich nieekologicznych piecy, kominków, kotłów c.o. w budynku i zastąpienie ich jednym nowoczesnym źródłem grzewczym na gaz z sieci, na pellet lub na podłączenie do miejskiej sieci ciepłowniczej MPEC Nowy Targ Sp. z o.o.

W przypadku zainteresowania dofinansowaniem do podłączenia do miejskiej sieci ciepłowniczej, najlepiej udać się bezpośrednio do siedziby MPEC Nowy Targ Sp. z o.o. ul. Powstańców Śląskich 1 w Nowym Targu, tel. 18 266 23 82.

Do pobrania:

os 29.06.2018
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

1 komentarz
Bolek 10:37 21.10.2018

Mafia i banda oszustow, pisza bzdury zeby wymieniac piece a jak poszedlem po dotacje to uslyszalem ze mi sie nie nalezy bo mieszkam na wsi

Zobacz również