PILNE
Kamery live
prognoza pogody

Rusza kolejna edycja konkursu “Najpiękniejszy Ogród”

5 maja 2021 13:29

Burmistrz Nowego Targu zaprasza wszystkich mieszkańców miasta do wzięcia udziału w XXIII edycji konkursu im. Adama Worwy  “Najpiękniejszy ogród w Nowym Targu”. 

Rusza kolejna edycja konkursu

Głównymi kryteriami oceny zgłoszonych do konkursu ogródków będzie ich ogólna estetyka, kompozycje roślinne i dobór takich roślin, dzięki którym ogród ozdobiony jest przez cały okres wegetacji, pod uwagę komisji będzie również brana pomysłowość i oryginalność w jego urządzeniu.

Komisja konkursowa po pierwszym przeglądzie w miesiącu czerwcu wyłoni grono wyróżniających się ogrodów osobno w kategorii posesje jednorodzinne i posesje wielomieszkaniowe, natomiast w miesiącu sierpniu dokona ponownego przeglądu celem ostatecznego wyłonienia finalistów.

Zainteresowanych gospodarzy ogródków prosimy o zapoznanie się z regulaminem konkursu, który dostępny jest na stronie internetowej Urzędu Miasta Nowy Targ www.nowytarg.pl/konkursy.

Warunkiem przystąpienia do konkursu jest wypełnienie przez Uczestnika konkursu karty zgłoszeniowej dostępnej na powyższej stronie internetowej (plik PDF lub MS Word 2007-365).

Karty zgłoszeniowe należy w terminie najpóźniej do dnia 31 MAJA 2021 r. przesłać lub dostarczyć na dziennik podawczy Urzędu Miasta Nowy Targ w kopercie opisanej “Konkurs na Najpiękniejszy Ogród w Nowym Targu im. Adama Worwy – Wydział Kultury Sportu i Promocji – pok. 208” lub przesłać drogą elektroniczną na adres e-mail: [email protected]

 

os 05.05.2021
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również