Kamery live
prognoza pogody

Rozrywkowa twarz unijnych funduszy

17 maja 2016 07:03
Wyciszenie Włącz dźwięk

NOWY TARG. Druga edycja Festiwalu Funduszy Europejskich „Małopolska myśli o Tobie” rozpoczęła się od Nowego Targu. W ubiegłym roku ta promocyjno-rozrywkowa impreza o charakterze festynu gościła z sukcesem w siedmiu miastach Małopolski. Tego roku marszałek Małopolski, Jacek Krupa, funduje podobny maraton.

Festiwal rozgościł się na rynku w miniony wtorek i trwał do niedzielnej kulminacji. W dużym, sferycznym namiocie ulokowany był Mobilny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich. Na płycie rynku można było bez pośpiechu porozmawiać na temat rozwoju ścieżki zawodowej czy dotacji dla firm, instytucji i organizacji pozarządowych ze specjalistami zarówno z Mobilnego Punktu, jak też przedstawicielami Euroregionu Tatry, Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie oraz Małopolskiego Centrum Przedsiębiorczości.

W trzech rzędach stanęły namioty beneficjentów unijnych dotacji, którzy mają w swoim dorobku realizację atrakcyjnych i nowatorskich projektów, na czele z Euroregionem „Tatry”. Ekipa filmowa, krążąc po stoiskach, mobilizowała beneficjentów do opowiadania o swoich realizacjach.
/as

NT24TV 17.05.2016
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również