Kamery live
prognoza pogody

Rozpoczął się Zlot Foodtrucków na rynku

10 lipca 2020 23:15

Owoce, Kurnik, czy Zapiekanka na kółkach, Azja i Frytka Truck, Kawobus, czy szaszylkarnia pl; jedzenie węgierskie, dalekowschodnie i greckie; tajskie lody,  hot-dogi i burgery z niezwykłymi dodatkami, podpłomyki i legendarne hiszpańskie churros. Na nowotarski rynek powróciły foodtrucki. W Nowym Targu od dziś aż do niedzieli, od południa do późnych godzin wieczornych będzie można skosztować wyjątkowych, kulinarnych dań i przysmaków z różnych stron świata. 

Rozpoczął się Zlot Foodtrucków na rynku

Wyselekcjonowaną gastronomię na kółkach zapewnia ponownie Gorilla Events. Poza wyjątkową  ofertą  kulinarną, podczas Zlotu nie zabraknie strefy dla dzieci i młodzieży, roll barów z piwem, jak i konkursów z nagrodami. Zlot Food Trucków potrwa w Nowym Targu do niedzieli. Pamiętajcie, że przy stoiskach znajdziecie nie tylko płyny do dezynfekcji, a le też  puszki, do których – podobnie jak przed  rokiem – zbierane są datki na rzecz Fundacji dla Chatki. 

Tłumy na nowotarskim Rynku ❗️To zapewne zasługa food trucków 🍔🥩🌭🥙🥗🥘🍲🍡, które czekają na Was tylko do godz. 2️⃣0️⃣:0️⃣0️⃣ Także w tym roku możecie pomóc podopiecznym Fundacja dla Chatki 💚 Puszki znajdziecie przy kasie w każdym trucku 🚚 Wybieracie się ❓

Opublikowany przez nowytarg24.tv Niedziela, 12 lipca 2020

Dziś będą one czynne do godziny 22, w sobotę w godzinach 12-22, a w niedzielę od 12 do 20. 

Lista foodtrucków:

1. Sparrow Burger
2. Azja Truck
3. Frytka Truck
4. Zapiekanka na kółkach
5. Magic Ice
6. Kurnik na kółkach
7. Azja w Bule
8. Owoce na kółkach
9. Greek Truck
10. Traditional Hungarian Langosz Food Truck
11. Kawobus
12. Złote Paluchy Churros
13. Hot-Dog Truck
14. szaszlykarnia.pl

zdjęcia: Paweł Kos

 

os 10.07.2020
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również