Kamery live
prognoza pogody

Rodzinny piknik w Nowym Targu na pożegnanie lata

8 września 2023 19:46

Już w tę niedzielę (10 września) w Parku Miejskim w Nowym Targu dzieci i młodzież wezmą udział w licznych atrakcjach, warsztatach oraz zabawach zorganizowanych przez Miejskie Centrum Kultury.

Rodzinny piknik w Nowym Targu na pożegnanie lata

Najmłodsi nie będą narzekać na nudę – przez większość dnia Park Miejski gwarantować im będzie sporą dawkę rozrywki. W programie rodzinnego pikniku, organizowanego przez Miejskie Centrum Kultury w Nowym Targu, znalazły się dmuchańce, warsztaty plastyczne i upcycling, malowanie buziek czy gimnastyka artystyczna. Będą pokazy: ratownictwa i medyczne PPUZ, ponownie ratownictwa ale tym razem z GOPR, bezpieczeństwa Policji oraz antyalkoholowe. Ponadto pociechy będą mogły skorzystać z strefy sportowej z Decathlonem lub wziąć udział w koncercie Cioci Tuni (godz. 12), Teatrzyku dla dzieci “Smocze opowieści” (godz. 15) czy dyskotece (godz. 17).

Wszystkie atrakcje są bezpłatne. Rodzinny piknik z MCK w Parku Miejskim (od godz. 12 do 18) już w tę niedzielę (10 września).

redakcja 08.09.2023
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również