PILNE
Kamery live
prognoza pogody

Rodzinne gry terenowe w parku- pomysł na wakacyjne niedziele

6 lipca 2021 10:07

Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Targu i grupa Gry Terenowe Nowy Targ, przygotowały na wakacje coś specjalnego dla rodzin. Przez sześć niedziel w czasie trwania wakacji, w parku miejskim odbędą się rodzinne gry terenowe. Pierwsza gra odbędzie się w niedzielę 11 lipca pt.: „Lata XX-na tropie przemytników”, która przeniesie graczy do lat dwudziestych ubiegłego wieku gdzie zmierzą się z mafią, która przemyca nielegalne towary na teren Stanów Zjednoczonych.

Rodzinne gry terenowe w parku- pomysł na wakacyjne niedziele

Kolejna gra która odbędzie się 18 lipca pt.: „Tajemnica parku-poszukiwania ametystowego sokoła” pozwoli poczuć się uczestnikom niczym Indiana Jones czy Lara Croft, stających przed wyzwaniem rozwikłania zagadki tajemniczego manuskryptu odnalezionego w parku.

Miesiąc zakończymy gra 25 Lipca grą pt. ”Zimna Wojna-Szpieg nigdy nie śpi” w której uczestnicy wcielą się w rolę pracowników wywiadu i podejmą próbę przejęcia tajnych planów ZSRR.

Kolejne Gry odbędą się w 15 sierpnia pt. „Wyprawa do wnętrza ziemi-na ratunek planecie”, naukowcy odkryli, że nasza planeta zaczyna powoli upadać, globalne ocieplenie, zanieczyszczenie powietrza, wody, i gleby może doprowadzić do istnej katastrofy. A odpowiedzi na pytania należy szukać wewnątrz naszej planety.

22 sierpnia gra pt. ” Obca planeta-samotnie wśród gwiazd “Kosmos jest nieskończony, podobnie jak ludzka ciekawość do odkrywania. Jednak gdy popełnimy błąd ? Co, jeśli odkryjemy planetę, ale nie będziemy w stanie nikomu o tym powiedzieć? I pozostaniemy zdani sami na siebie wśród gwiazd ? Na te pytania postarają odpowiedzieć się uczestnicy kolejnej gry.

29 Sierpnia, czyli wielki finał . Całe wakacje zakończymy grą pt”.Cyberpunk-Witamy w NEW CITY” Wybiegniemy w daleką przyszłość do roku 2077. Gdzie technologia przejęła większość obowiązków człowieka i wkroczyła już praktycznie w każdy aspekt życia. Jednak każdy chce władzy albo choć utrudnić życie innym. Stając na tropie Cyberzbójów, postaracie udaremnić się ich plan zniszczenia miasta.

Na każdą z gier można zapisać się telefonicznie 18 266 21 32 lub 660155459 email : [email protected]

 

os 06.07.2021
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również