Kamery live
prognoza pogody

Rewelacyjny „Na Zachodzie bez zmian” tylko w Kinie MCK Nowy Targ

17 marca 2023 17:55

Tylko 23 marca (czwartek) o godz.20.00 i tylko w Kinie MCK Nowy Targ (al. Tysiąclecia 37) zapraszamy na pokaz rewelacyjnego i wielokrotnie nagradzanego filmu „Na Zachodzie bez zmian”. Film zdobył w tym roku 4 Oscary: za najlepszy film międzynarodowy, najlepsze zdjęcia, najlepszą scenografię i najlepszą muzykę oryginalną. Taki film trzeba zobaczyć na dużym ekranie! Bilety 16zł ulgowy i 18 zł normalny. Bądźcie z nami.

Rewelacyjny „Na Zachodzie bez zmian” tylko w Kinie MCK Nowy Targ

23 marca (czwartek) godz.20.00 Na Zachodzie bez zmian /Im Westen nichts Neues/, reż. Edward Berger, prod. Niemcy, USA 2022, 147’, napisy

Opis: “Na Zachodzie bez zmian” to porywająca opowieść o młodym niemieckim żołnierzu na froncie zachodnim podczas I wojny światowej. Paul i jego towarzysze na własnej skórze doświadczają, jak początkowa euforia wojny przemienia się w desperację i strach, gdy walczą w okopach o swoje życie. Film w reżyserii Edwarda Bergera jest oparty na znanej na całym świecie powieści Ericha Marii Remarque’a pod tym samym tytułem.

os 17.03.2023
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również