Kamery live
prognoza pogody

Remonty i zamknięcia szlaków w Tatrach. Powstaje specjalna mapa

30 czerwca 2022 23:14

Informacje o zamkniętych szlakach w Okolicach Orlej Perci, ale także w innych rejonach Tatr niebawem na interaktywnej mapie.

Remonty i zamknięcia szlaków w Tatrach. Powstaje specjalna mapa

Pracownicy Tatrzańskiego Parku Narodowego informują o kolejnych remontach oraz okresowych zamknięciach szlaków. Tym razem remonty rozpoczną się w rejonie Orlej Perci.

– Od 27 czerwca do odwołania został zamknięty czarno znakowany szlak z Doliny Pięciu Stawów Polskich na Kozi Wierch. Od piątku 1 lipca do odwołania zamknięte będą: czarno znakowany szlak na odcinku: Kozia Dolinka – Przełączka nad Dolinką Buczynową (Żleb Kulczyńskiego, w obu kierunkach) oraz czerwono znakowany szlak na odcinku: Kozia Przełęcz – Kozi Wierch – Przełączka nad Dolinką Buczynową – Zadni Granat (w obu kierunkach). Zaplanowane na kolejne tygodnie wakacji prace obejmą pozostałe fragmenty Orlej Perci oraz szlak z Doliny Pięciu Stawów Polskich na Szpiglasową Przełęcz i Szpiglasowy Wierch. W tych rejonach należy spodziewać się kolejnych ograniczeń dla turystów – informują pracownicy TPN.

Aktualne informacje o remontach i zamknięciach szlaków na terenie Tatr można śledzić na bieżąco na stronie:

https://tpn.pl/nowosci/w-tatrach-trwaja-remonty-szlakow

Niebawem na stronach TPN ma pojawić się nowość. Będzie to interaktywna mapa Tatr z zaznaczonymi wyłączonymi szlakami. Znaleźć będzie ją można na stronie www.tpn.pl

Redakcja 30.06.2022
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również