Kamery live
prognoza pogody

Drogowcy zamknęli połowę alei 1000-lecia. Wiemy kiedy koniec prac

23 listopada 2021 11:59

Do dnia 26.11.2021 (piątek) planowane są utrudnienia w postaci całkowitego zamknięcia DK 49 al. Tysiąclecia strona prawa (w kierunku wschodnim) na odcinku od skrzyżowania z al. Kopernika do skrzyżowania typu rondo z ul. Sikorskiego – informuje Generalna Dyrekcja, która jest inwestorem prac drogowych w rejonie skrzyżowania ul. Szaflarskiej z aleją 1000-lecia. 

Drogowcy zamknęli połowę alei 1000-lecia. Wiemy kiedy koniec prac

Na czas remontu została wprowadzona zatwierdzona czasowa organizacja ruchu polegająca na poprowadzeniu objazdów zakopianką (ul. Krakowską) oraz ulicami Szaflarską, Podtatrzańską i Sikorskiego. 

Prace prowadzone są na zlecenie Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad w Krakowie i obejmują frezowanie istniejącej nawierzchni, wymianę włazów studni kanalizacyjnych, układanie pętli indukcyjnych do sygnalizacji świetlnej oraz układanie nowej nawierzchni drogi.

Planowany termin jest to minimalny czas na wykonanie w/w prac i zakłada korzystne warunki atmosferyczne – termin może zatem ulec zmianie

Część alei Tysiąclecia zamknięta. Spore utrudnienia w Nowym Targu

os 23.11.2021
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również