nowytarg24.TVPORTAL INFORMACYJNY NOWOTARSKIEJ TELEWIZJI KABLOWEJ
Pogoda
Stan powietrza
Kurs walut
Kamery online

Regulamin dotyczy płatnego dostępu do transmisji „pay-per-view” w Telewizji Internetowej www.nowytarg24.tv

Właścicielem Telewizji Internetowej nowytarg24.tv jest firma:

Nowotarska Telewizja Kablowa Sp. z. o. o.

ul.Józefczaka 1

34-400 Nowy Targ

NIP 735 000 97 26

Klient ma prawo do zakupu dostępu do transmisji audio-wideo wydarzeń obsługiwanych przez nowytarg24.tv. Wydarzenia z płatnym dostępem są oznaczone skrótem [PPV].

Po opłaceniu dostępu, transmisję można oglądać na specjalnej podstronie, link widoczny jest obok przycisku „Zapłać” w formie przycisku „Zaloguj”.

Zakup dostępu do transmisji odbywa się w kilku prostych krokach:

– wybranie odpowiedniej transmisji i kliknięciu przycisku „Zapłać”.

–  wypełnienie niezbędnych danych w formularzu (email, hasło dostępu do transmisji tworzone przez użytkownika)

– dokonanie płatności poprzez system tpay.com

– po dokonanej płatności Klient otrzymuje e-mail z systemu tpay.com o potwierdzonej płatności

– Aby uruchomić transmisję po potwierdzeniu, należy kliknąć przycisk „Zaloguj” i podać dane, które były wprowadzone przy zapłacie w formularzu.

Dostęp do treści następuje w momencie odnotowania wpłaty w systemie tpay.com (zazwyczaj do kilku minut). Samo złożenie zamówienia (nieopłacone) nie powoduje dostępu do płatnych transmisji. Nie ma możliwości edytowania anulowanego zamówienia. W przypadku anulowania lub porzucenia nieopłaconego zamówienia należy złożyć nowe zamówienie.

Zapis audio-wideo klient ma prawo wykorzystać jedynie do własnego użytku prywatnego. Publikowanie/sprzedaż nagrań jest zabronione. Zabroniona jest emisja transmisji w miejscach publicznych. Prawa autorskie należą do właściciela Telewizji Internetowej nowytarg24.tv

Telewizja Internetowa nowytarg24.tv dokłada wszelkich starań, aby transmisje przebiegały sprawnie, jednak mogą nastąpić chwilowe przerwy w odbiorze sygnału ze względu na różne zakłócenia niezależne od Telewizji, które nie mogą być przyczyną reklamacji. W przypadku odwołania transmisji Telewizja Internetowa dokona zwrotu dokonanych płatności. Aby transmisja była odtwarzana płynnie, klient powinien być wyposażony w łącze internetowe o minimalnej przepustowości 2,5 Mbps. W przypadku słabszego łącza transmisja może nie działać płynnie, ten powód nie może być przyczyną reklamacji.

Nie ma możliwości, aby na jedno konto zalogowały się dwie lub więcej osób. Jeśli klient chciałby w trakcie transmisji rozpocząć oglądanie na innym komputerze – należy wylogować się z jednego komputera i zalogować na drugi. W razie problemów z zalogowaniem proszę skorzystać z formularza kontaktowego.

Transmisję dostępne są na wszystkich komputerach oraz urządzeniach przenośnych, które obsługują technologię HTML5 i JavaScript. Urządzenia przenośne to tzw. smartphony np. IPhone, telefony z systemem Android, Windows Mobile.

0 0
© 2016 Nowotarska Telewizja Kablowa. ul. Józefczaka 1, 34-400 Nowy Targ
projekt i wykonanie: Scepter Agencja interaktywna