Kamery live
prognoza pogody

Regionalny Konkurs Grantowy “Równać Szanse 2016”

11 września 2016 09:48

Nadrzędnym celem konkursu jest wsparcie projektów, których zamierzeniem ma być rozwój młodych ludzi w przedziale wiekowym 13-19 lat pochodzących z miast i wsi do 20 tysięcy mieszkańców. W szczególności chodzi o rozwój umiejętności społecznych jakże przydatnych w ich obecnym i dorosłym życiu.

Regionalny Konkurs Grantowy

   Polska Fundacja Dzieci i Młodzieży ogłosiła nową edycję Regionalnego Konkursu Grantowego. W konkursie o dotacje do 8 500 zł na projekty minimum 6-miesięczne, rozpoczynające się nie wcześniej niż 1 lutego 2017 roku i trwające nie dłużej niż do 31 sierpnia 2017 roku mogą ubiegać się fundacje i stowarzyszenia, w tym OSP, a także domy kultury i biblioteki oraz nieformalne grupy dorosłych, które chcą założyć organizację pozarządową z terenów wiejskich i małych miast (do 20 000 mieszkańców).

Termin składania wniosków: do 25 października 2016 roku, do godziny 12:00.

Informacje o konkursie, zasady i kryteria oceny merytorycznej oraz formularz wniosku dostępne są poniżej.

Więcej informacji oraz elektroniczny system naboru wniosków znajduje się stronie: www.rownacszasne.pl i www.fundacjasmk.pl

Poniżej garść przydatnych informacji:

Informacja o konkursie

Zasady konkursu grantowego

Kryteria oceny merytorycznej wniosku

Wniosek o dotację

oprac. MSX

fot.: nowotarski.pl

NT24TV 11.09.2016
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również