Kamery live
prognoza pogody

Zbliża się najbardziej szalone morsowanie tej zimy

17 stycznia 2023 14:42

Już 25 lutego w Ośrodku Narciarskim Kotelnica Białczańska fani mrozu i dobrej zabawy będą mogli powalczyć o atrakcyjne nagrody, wykonując zjazdy do lodowatej wody w zaprojektowanych przez siebie maszynach. Styl i technikę wszystkich morsujących drużyn oceniać będą, m.in.: tiktokerka Maria Jeleniewska, modelka Sandra Kubicka, skialpinista Andrzej Bargiel i żużlowiec Maciej Janowski. Bezpłatne zgłoszenia są już otwarte na redbull.pl/jumpandfreeze.

Zbliża się najbardziej szalone morsowanie tej zimy

Red Bull Jump & Freeze to projekt skierowany do miłośników mocnych wrażeń i dobrej zabawy. Na uczestników czekać będzie specjalnie przygotowany tor ze skocznią, która umożliwi im odpowiednie wybicie się przed lądowaniem do basenu wypełnionego zimną wodą. Ocena jury, skompletowanego z reprezentantów świata show-biznesu, mediów społecznościowych i sportu, będzie zależała od:

    • Walorów artystycznych, czyli show (pojazd, stroje, pokaz drużyny przed startem).
    • Aspektu sportowego, czyli skoku (styl, dynamika zjazdu, lot, lądowanie).

Drużyny, które zdobędą najlepsze noty, otrzymają atrakcyjne nagrody w postaci sprzętu elektronicznego od partnerów wydarzenia.

Udział w zawodach jest całkowicie bezpłatny, otwarty dla wszystkich powyżej 16 r.ż.
By wystartować, wystarczy zebrać maksymalnie 3-osobową drużynę i opisać swój pomysł na pojazd lub przebranie w formularzu internetowym. Zgłoszenia do zawodów zakończą się
8 lutego, a lista drużyn zakwalifikowanych do wielkiego finału Red Bull Jump and Freeze zostanie przedstawiona 14 lutego.

HARMONOGRAM ZAWODÓW RED BULL JUMP AND FREEZE

    • 17 stycznia – 8 lutego: Internetowe zgłoszenia do projektu
    • 14 lutego: Ogłoszenie zakwalifikowanych drużyn
    • 25 lutego: Finał zawodów w Kotelnicy Białczańskiej

fot. Dmitriy Tibekin

os 17.01.2023
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również