Kamery live
prognoza pogody

Rabianie w zmasowanym proteście: STOP biogazowni i obwodnicy!

Wyciszenie Włącz dźwięk

Takiej frekwencji ponoć nie było jeszcze na żadnym gminnym zebraniu w Rabie Wyżnej. W niedzielne popołudnie kilkaset osób wypełniło salę widowiskową w remizie OSP, by protestować przeciwko planowanemu stworzeniu na terenie wsi biogazowni oraz przeciwko budowie obwodnicy. Padały mocne słowa i dociekliwe pytania.

Piotr Starmach 09.02.2023
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

2 komentarze
durdom 13:41 12.02.2023

Trzeba do sprawy podejść naukowo: 1) msza w intencji obrony Raby Wyżnej przed pogańską gazownią, 2) pielgrzymka na kolanach do świętego obrazu Czarnej Madonny, 3) pięciogodzinny koncert pieśni patriotycznych w wykonaniu Małej Armii Janosika i miejscowych ministrantów, 4) Wszechpolska Antygazowa Zbiórka na Tacę z telemostem do Chicago i 5) Narodowa Wystawa Męczenników Katechezy pt. "Ropa w oczach dziecka, biogaz w głowach młodzieży".

obserwator 15:39 09.02.2023

Wójt Dziwisz jeszcze 3 miesiące temu co innego mówił skarb państwa nie przekazuje nic za darmo a Dziwisz myśli ze jemu wszystko dadzą jak za kardynała

Zobacz również