Kamery live
prognoza pogody

Puchar polski Low Kick

25 września 2017 11:24

Podczas rozgrywanego w miniony weekend Pucharu Polski low kick w Kobyłce, zawodnik NKSW Filip Bienias wywalczył brązowy medal

Puchar polski Low Kick

NKSW tym razem pojechało na te zawody w pojedynczym składzie. Filip wystartował w kategorii wagowej – 71kg, do której zgłosiło się 7 przeciwników. Bienias w walce półfinałowej przez dwie rundy prowadził na punkty. Niestety w połowie trzeciej, przeciwnik reprezentujący klub Fighter Wrocław zdołał nadrobić straty i minimalnie wygrał na punkty stosunkiem głosów sędziowskich zaledwie 2:1. Zabrakło odrobiny szczęścia. Mimo to gratulujemy! Klub serdecznie dziękuję za pomoc w zadań sportowych: Marcinowi Hełdak,  Studio tatuażu Straight Line Tattoo oraz Medical Clinic Podhale. 

Już w najbliższy weekend kolejne emocje z udziałem naszego zawodnika. 29 września w Ząbkachk. Warszawy, kibice kickboxingu zobaczą zupełnie nowy projekt – DSF ELIMINATOR. To pierwszy w historii tej prestiżowej federacji, ośmioosobowy turniej w formule K-1, w którym ma zaszczyt wystąpić młodziutki zawodnik NKSW Michał Behounek. Przed naszym zawodnikiem bardzo trudne zadanie, ale nasz Team lubi wyzwania.

Zachęcamy do kibicowania i oglądania tego wydarzenia online na: www.player.pl lub www.nsportplus.pl

mat. prasowe

NT24TV 25.09.2017
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również