PILNE
Kamery live
prognoza pogody

Publiczny różaniec “wynagradzający za zniewagi wobec Pan Boga i Kościoła podczas strajku kobiet”

Środowisko Tradycji Katolickiej w Nowym Targu organizuje na rynku publiczny różaniec “wynagradzający za zniewagi wobec Pana Boga i Kościoła podczas demonstracji tzw. strajku kobiet”. Wspólną modlitwę zaplanowano na czwartek, 19 listopada br. na godzinę 17:00 przy figurce św. Jana Kantego na nowotarskim rynku. 

Publiczny różaniec
os 09.11.2020
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

5 komentarzy
służka swego kochanego męża 12:19 21.11.2020

Jestem sluzka, kura domowa, prasujaca pania przed telewizorem poza tym jestem wlascicielka firmy, znam prawo i poruszam sie sprawnie w dziedzinie ksiegowosci. Kocham mojego meza i dzieci a nad to Jezusa i rozaniec. O ja biedna, nieszczesliwa!!! Coz to za wstyd i ujma dla kobiety w dzisiejszych czasach. Daleko mi do pani Lempart, oj daleko.

Polka 09:38 17.11.2020

To środowisko utrzymuje tę przestępczą instytucję, zamiast ukarać winnych wszystkich przestępst i matactw kościoła. Jeśli jesteś za gwałceniem własnych dzieci, rzuć na tacę i idż na akcję!

Wierna 21:00 16.11.2020

A co dokładnie zostało znieważone? Bo jeśli to poważny grzech, to sądzę, że sama modlitwa różańcowa nie wystarczy. Należy dodać do tego klęczenie na grochu, samobiczowanie i zamiatanie posadzki kościelnej codziennie przez miesiąc.

fuksik 13:23 16.11.2020

Kury domowe, gosposie, prasujące panie przed telewizorem, służki swych mężów i plebanów wyjdą z różańcem. Wzruszające. Ale zakłamanie

Af 13:09 16.11.2020

Kościół zawsze jest najbardziej znieważany... Nie ważne czy chodzi o podefilie w Kościele i jej ukrywanie, czy zabieranie kobietom praw o decydowaniu czy chcą rodzić dzieci ,które przeżyją godzinę ,dzień ,tydzień cierpiąc ogromne męki czy o palenie kobiet na stosach w średniowieczu... Kościół zawsze najbardziej ,,cierpi''. Niedługo będzie tak jak w niedawnej Irlandii ,że kobieta będzie musiała donosić ciążę zagrażającą życiu kobiety ,nieważne czy umrze czy nie ma urodzić ,bo tak karze Kościół. Dopóki prawa kościoła dotyczą TYLKO katolików jest w porządku ,ale kiedy zaczynają dotyczyć całego społeczeństwa i stają się prawem to już nie jest tak przyjemnie. Za chwilę zakazą in vutro a potem przyjdzie czas na antykoncepcję. Kocioł niech siedzi zamknięty w swoich murach i rozwiązuje problemy pedofilii wsrod księży ,a nie pcha się do polityki...

Zobacz również