Kamery live
prognoza pogody

Psie piękności w Nowym Targu

W ostatni weekend sierpnia do Nowego Targu zawitały psie piękności z Polski i zagranicy. Na stadionie nieopodal Miejskiej Hali Lodowej można było spotkać całe rodziny, które z zaciekawieniem oglądały walkę czworonogów i ich właścicieli o zwycięstwo.

Psie piękności w Nowym Targu

Jak co roku, hodowcy nie zawiedli, a ich pupile ucieszyły oko nie tylko publiczności, ale również sędziów.

– Ocen dobrych, dostatecznych nie ma, w przeważającej większości są to oceny doskonałe, czasami się trafiają oceny bardzo dobre – zatem to świadczy o poziomie – mówi Katarzyna Szutkiewicz, sędzia kynologiczny Związku Kynologicznego w Polsce.

Psie piękności walczyły o tytuły: Zwycięzcy Rasy, Najlepszego Juniora, Najpiękniejszego Szczenięcia i Najpiękniejszego Weterana oraz w finale – Best In Show – najlepszego psa wystawowego.

Na stadionie sportowym obok MHL zmieściły się nie tylko konkursowe wybiegi, ale również stoiska z karmami i akcesoriami dla psów.

Organizatorem wydarzenia jest Związek Kynologiczny w Polsce Oddział Nowy Targ. Patronat nad imprezą objął Burmistrz Miasta Nowy Targ, Grzegorz Watycha.

Fot. Paweł Kos

ag 27.08.2023
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

1 komentarz
Miastowy NT 12:51 27.08.2023

Super relacja😀👍😀

Zobacz również