nowytarg24.TVPORTAL INFORMACYJNY NOWOTARSKIEJ TELEWIZJI KABLOWEJ
Pogoda
Stan powietrza
Kurs walut
Kamery online
reklama

Przywitanie Lata 2019 w Nowym Targu – Stolicy Podhala!

Powitaj lato w klimacie letniego festiwalu muzycznego! Kilka godzin dobrej muzyki, wielkie gwiazdy i przedpremierowe niespodzianki na największym rynku na Podhalu.

Choć lato już zdążyło przywitać nas i to dość gorąco, my jeszcze nie przywitaliśmy lata tak, jak to jest w zwyczaju już od pięciu lat: mocno muzycznie, tłumnie i radośnie. Ale wszystko przed nami. Miejskie Przywitanie Lata 2019 w Nowym Targu będzie miało miejsce dokładnie w Noc Świętojańską, 21 czerwca 2019 na nowotarskim Rynku. Start o godzinie 19:00. Będzie energetycznie i pop-rockowo. Na scenie nie zabraknie wielkich gwiazd, ale też rodzimych artystów.

Ostatni w Raju ale pierwsi na nowotarskiej, letniej scenie! Już o godzinie 19:00 pojawi się zespół kryjący się pod tą nietuznikową nazwą. To duża dawka dynamicznej muzyki w stylu pop/rock/indie. O swoich utworach piszą tak: „mają w sobie tyle energii, że podczas odtwarzania wlewają ją w słuchających i nie da się nie kiwać głową do rytmu”. To brzmi naprawdę świetnie!

Przywitanie Lata – zmiana organizacji ruchu na czas imprezy

Każdy zna takie hity jak „Naucz mnie” czy „Zakryj” i to właśnie m.in. w ich rytmach przywitamy w tym roku lato w Nowym Targu. Sarsa – jedna z najsłynniejszych i najbardziej kolorowych kobiet polskiej sceny muzycznej, która zaledwie miesiąc temu wydała trzeci krążek – pojawi się na scenie o godzinie 20:00. To idealny koncert, by poczuć klimat rozpoczynających się wakacji!

☀️🍉🍓 Przywitaj lato w festiwalowym klimacie w Stolicy Podhala – Nowym Targu!!! ☀️🍉🍓 🍉🥝🍇 Przywitanie lata – 2️⃣1️⃣ CZERWCA (PIĄTEK), g. 19:00, nowotarski rynek🍉🥝🍇

☀️🍉🍓 Przywitaj lato w festiwalowym klimacie w Stolicy Podhala – Nowym Targu!!! ☀️🍉🍓🍉🥝🍇 Przywitanie lata – 2️⃣1️⃣ CZERWCA (PIĄTEK), g. 19:00, nowotarski rynek🍉🥝🍇👩‍🎤🎶 Koncertowy line up: 👩‍🎤🎶🍍 g. 19:00 Ostatni w Raju 🍐20:00 SARSA 🍋21:30 Afromental 🍉23:00 nowotarżanka MAG BALAY💿 0:30 największa plenerowa dyskoteka!!

Opublikowany przez nowytarg24.tv Niedziela, 16 czerwca 2019

Tego zespołu nie trzeba przedstawiać. Pięciu żywiołowych mężczyzn o wyrazistych osobowościach scenicznych, z których co najmniej dwoje – Tomson i Baron – to rasowi celebryci, znani z jurorowania w muzycznych talent-show. Działają na scenie już od 15 lat, mają na koncie cztery płyty, wiele przebojów, nagród, wyróźnień i uwielbienie fanów w całym kraju. Stylistycznie, muzyka grupy Afromental stanowi połączenie rocka i hip-hopu. Na nowotarskiej scenie przywitacie ich o 21:30.

Późnym wieczorem o godzinie 23:00 scena zostanie oddana we władanie pochodzącej z Nowego Targu artystki Mag Balay, która wspólnie ze swoim partnerem Michałem Wierbą przedpremierowo zaprezentuje całkiem nowy materiał w wersji live show. Jak zapewnia na swoim Facebooku: „Będzie naprawdę zjawiskowo i niecodziennie”. Szykuje się mocny finał koncertowej części wydarzenia.

Wyjątkowy wieczór zakończy dyskoteka z DJ-em, która potrwa do 3 nad ranem.

mat. prasowy

3 1

Filmy

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Jeszcze nikt nie komentował tego arytukłu.
Twój komentarz może być pierwszy!

Ostatnie nowości

© 2016 Nowotarska Telewizja Kablowa. ul. Józefczaka 1, 34-400 Nowy Targ
projekt i wykonanie: Scepter Agencja interaktywna