Kamery live
prognoza pogody

Przybywa chorych w Małopolsce

21 czerwca 2020 13:07

Krakowski sanepid poinformował o odnotowaniu w ciągu ostatniej doby 16 nowych przypadków zachorowań. To dziewięć kobiet i siedmiu mężczyzn w wieku od czterech miesięcy do 82 lat. Sześć osób to mieszkańcy Krakowa, cztery powiatu oświęcimskiego, po dwie osoby pochodzą z powiatów: chrzanowskiego i limanowskiego, natomiast na terenie powiatu krakowskiego i proszowickiego odnotowano po jednej osobie chorej na COVID-19. Aktualnie wszyscy przebywają w izolacji.

Przybywa chorych w Małopolsce

Łączna liczba zakażonych w Małopolsce od rozpoczęcia epidemii wyniosła 1616 osób, z czego obecnie chorujących na COVID-19 jest 461 Małopolan. Obecnie izolowanych jest 369 pacjentów.

W ciągu doby zachorowało kolejnych 16 mieszkańców naszego województwa. Jednocześnie sanepid w Krakowie poinformował o dziewięciu osobach, którym w ostatnich godzinach udało się wyleczyć z koronawirusa. Łączna liczba wyleczonych od początku epidemii wynosi 1106 w Małopolsce. Liczba zgonów od dłuższego czasu – na szczęście – pozostaje taka sama: 44 zmarłych w wyniku COVID-19. 

Piotr Starmach 21.06.2020
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również