Kamery live
prognoza pogody

“Przegląd Tygodniowy” 31.03.2021

31 marca 2021 18:30
Wyciszenie Włącz dźwięk

Dziś w programie: 1. Kolejny świąteczny lockdown 2. 8 mln rządowego dofinansowania na przebudowę MOK 3. Pozimowe sprzątanie miejskich ulic 4. Szkielet galerii przy ulicy Szaflarskiej nie zostanie wyburzony 5. Pamiętajmy o lodówce społecznej – szczególnie przed świętami 6. Świąteczne życzenia od Burmistrza Miasta Nowy Targ Zapraszamy!

Kolejny świąteczny lockdown

Wzrost zachorowań koronawirusem spowodował zaostrzenie w Polsce obostrzeń sanitarnych. Tymczasem przedsiębiorcy z branży narciarskiej apelują do rządu o pomoc.

8 mln rządowego dofinansowania na przebudowę MOK

Nowy Targ otrzymał 8 mln złotych z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych dla gmin górskich na przebudowę Miejskiego Ośrodka Kultury. Łączna kwota dofinansowania inwestycji sięga już tym samym blisko 21 mln złotych.

Pozimowe sprzątanie miejskich ulic

Warunki atmosferyczne nie pozwoliły na kompleksowe porządki przed Wielkanocą. Do końca marca uprzątnięte zostaną miejsca newralgiczne z punktu widzenia estetyki oraz natężenia ruchu, natomiast regularne sprzątanie ulic ruszy zaraz po świętach.

Szkielet galerii przy ulicy Szaflarskiej nie zostanie wyburzony

Są trzy warianty połączenia Nowej Zakopianki z południową obwodnicą Nowego Targu. Jak informuje Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad żadna z nich nie wiąże się z wyburzeniem galerii przy ulicy Szaflarskiej.

Pamiętajmy o lodówce społecznej – szczególnie przed świętami

Minęło 1,5 miesiąca odkąd w Nowym Targu stanęła pierwsza lodówka społeczna. Przypominamy i zachęcamy do pomocy w jej zapełnianiu – szczególnie teraz, w okresie przedświątecznym.

Świąteczne życzenia od Burmistrza Miasta Nowy Targ

os 31.03.2021
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również