nowytarg24.TVPORTAL INFORMACYJNY NOWOTARSKIEJ TELEWIZJI KABLOWEJ
Pogoda
Stan powietrza
Kurs walut
Kamery online
reklama

Protest Policji: „Mieszkańcy nie mają powodów do obaw”

W Komendzie Powiatowej Policji w Nowym Targu od początku tygodnia trwa protest, będący częścią ogólnopolskiej akcji. Mariusz Wójcik z nowotarskiej Policji potwierdza, że zdecydowana większość funkcjonariuszy - w porównaniu z rokiem ubiegłym - przebywa na zwolnieniu lekarskim. Masowe L4 - to bowiem forma protestu przyjęta przez funkcjonariuszy, domagających się m.in. podwyżek. Wójcik zapewnia jednocześnie, że mieszkańcy nie mają powodów do obaw. "KPP gwarantuje ciągłość służby i zapewnia bezpieczeństwo obywateli poprzez realizację ustawowych zadań.Wszelkie zdarzenia oraz interwencje obecnie są obsługiwane na bieżąco" - czytamy w komunikacie opublikowanym na stronie internetowej nowotarskiej komendy.

Fragment oficjalnego komunikatu nowotarskiej Policji:

„Komenda Powiatowa Policji w Nowym Targu gwarantuje ciągłość służby i zapewnia bezpieczeństwo obywateli poprzez realizację ustawowych zadań. 

Wszelkie zdarzenia oraz interwencje obecnie są obsługiwane na bieżąco. W pierwszej kolejności podejmowane są jednak zgłoszenia dotyczące zagrożenia życia lub zdrowia. Zarówno w Komendzie Powiatowej Policji w Nowym Targu, jak i jednostkach podległych nie występują utrudnienia przy składaniu zawiadomień lub załatwianiu spraw.”

/os

1 1

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Jeszcze nikt nie komentował tego arytukłu.
Twój komentarz może być pierwszy!

© 2016 Nowotarska Telewizja Kablowa. ul. Józefczaka 1, 34-400 Nowy Targ
projekt i wykonanie: Scepter Agencja interaktywna