Kamery live
prognoza pogody

Prawie 60 tys. złotych na przystań “Szczęśliwe Jutro”

W minioną sobotę w Restauracji “Góralsko Strawa” w Nowym Targu, odbył się charytatywny Jubileuszowy X Bal Starosty, współorganizowany w tym roku przez Fundację “Szczęśliwe Jutro”. Podczas balu zebrano blisko 60 tys. zł – kwota ta zostanie przeznaczona na otwarcie “Przystani Szczęśliwe Jutro” czyli dwóch domów dziecka we Wróblówce. Na balu bawiło się prawie 300 osób, a jego specjalnymi gwiazdami byli przyjaciele fundacji – Mateusz Ziółko i Marek Piekarczyk.

Prawie 60 tys. złotych na przystań

Bal otworzył uroczyście starost

a Krzysztof Faber w asyście wicestarosty Władysława Tylki oraz Pauliny Puławskiej z Fundacji “Szczęśliwe Jutro”. Podczas balu, na którym bawiło się blisko 300 osób, odbyła się licytacja przedmiotów, m.in. książki “Marek Piekarczyk. Zwierzenia kontestatora” z autografem artysty, który całym sercem wspiera Fundację i był jedną z gwiazd imprezy. Drugim “przyjacielem Fundacji”, który wystąpił podczas balu jest Mateusz Ziółko. Balującym przez pozostałą część wieczoru przygrywał zespół Sizal. 

Osobom zasłużonym dla Fundacji, wspierającym jej działania od samego początku, wręczono wyjątkowe statuetki z logiem Fundacji, wykonane przez Tadeusza Bugajskiego. Ich podstawy wykonane zostały ze starego pieca, który kiedyś służył do ogrzania Przystani.

“Wieczór pełen emocji, wzruszeń i pozytywnej energii za co bardzo gorąco dziękujemy!!!!” – czytamy na fanpejdżu Fundacji na Fb. 

DLA TYCH KTÓRZY CHCIELIBY WESPRZEĆ FUNDACJĘ – niezbędne dane i informacje znajdziecie TUTAJ

Fundacja „SZCZĘŚLIWE JUTRO” została założona w lipcu 2015 r. i powstała aby stworzyć na Podhalu innowacyjny, spójny, wieloetapowy system pomocowy, wspierający rodziny znajdujące się w trudnym położeniu oraz ich dzieci. Budowana przez Fundację “Przystań Szczęśliwe Jutro” we Wróblówce to miejsce, w którym ma powstać Dom Dziecka dla małoletnich dziewcząt w ciąży i z dziećmi, które przebywają w pieczy zastępczej.

źródło i foto: Fundacja Szczęśliwe Jutro

fot. Powiatowe Centrum Kultury

https://www.facebook.com/fundacjaszczesliwejutro/

 

 

os 17.01.2018
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

1 komentarz
fundator 17:21 17.01.2018

wielki szacun dla organizatorów, robicie wspaniałą robotę

Zobacz również