Kamery live
prognoza pogody

Poznaliśmy najlepszych sportowców Podhala

1 kwietnia 2016 11:16
Wyciszenie Włącz dźwięk

Zakończył się plebiscyt na Najlepszego Sportowca Podhala i Młodego Asa Podhala, którego organizatorem był portal internetowy SportowePodhale.pl. Uroczyste ogłoszenie wyników odbyło się na nowotarskim rynku.

W wyniku głosowania tytuł sportowca Podhala trafił do rąk Kevina Szaflarskiego, reprezentanta Nowotarskiego Klubu Sportowego Hoły Team, specjalizującego się w MMA. Z kolei Młodym Asem Podhala wybrana została Monika Żur, która osiąga świetne wyniki w kolarstwie górskim.

W kategorii trenera roku zwyciężył Paweł Dawidek, trener i założyciel snowboardowego klub Dawidek Team. Jego klub zagarnął te puchar za najlepsze wyniku w grupach młodzieżowych. W kategorii najlepsza drużyna wybór padł na Nowotarski Klub Sportów Walki Hoły Team.

Kolejną kategorią w plebiscycie była impreza roku. Tutaj zwyciężył finał Pucharu Polski w hokeju na lodzie, który końcem grudnia odbył się w Nowym Targu. Z kolei działaczem roku okrzyknięto Dorotę Hudomięt, prezes siatkarskiego klubu SMS Aktywni Raba Wyżna.

 

NT24TV 01.04.2016
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również