PILNE

Pożegnanie Lata w Nowym Targu

Wyciszenie Włącz dźwięk

Dzisiejsza niedziela upłynęła w Nowym Targu pod znakiem jednej imprezy – miejskiego Pożegnania Lata. Program był bardzo bogaty, obejmował zarówno występy artystyczne, jak i aktywność sportową. Po raz czwarty rozegrano organizowany wspólnie z Winter Classic Turniej Siatkówki Plażowej o Puchar Burmistrza, a muzyczne występy na scenie a Parku Miejskim trwały nieprzerwanie od 11 do 21. Wydarzeniu przyświecał charytatywny cel – pomoc małej Matyldzie. 

Poza głównym turniejem siatkówki, w którym zwyciężył team z Krakowa, w parku odbyły się też zawody deskorolkowe, a na kole – rowerowe. Na scenie w ciągu dziesięciu godzin trwania imprezy wystąpili:  Megitza Trio, Duet Ryczy-Prycza, Lubelska Federacja Bardów, Cold Gregories, Mirosław Witkowski z Chórem Srebrne Nutki , Studiem Piosenki Septyma i panią poseł Anną Paluch z projektem „Mozart kontra Sinatra”, Bosski Roman, zespoły regionalne Hyrni i Młodzi Hyrni oraz Mali Śwarni, Siostry Szewczyk, Miejska Orkiestra Dęta oraz Miejski Nauczycielski Chór Gorce. 

Mozart kontra Sinatra – projekt Mirosława Witkowskiego w ramach Pożegnania lata w Nowym Targu

Mozart kontra Sinatra – projekt Mirosława Witkowskiego w ramach Pożegnania lata w Nowym Targuhttps://nowytarg24.tv/pozegnanie-lata-w-nowym-targu/

Opublikowany przez nowytarg24.tv Niedziela, 13 września 2020

Wydarzenie cieszyło się  ogromną frekwencją, czemu sprzyjała udana pogoda. 

Na relację filmową z wydarzenia zapraszamy do “Przeglądu Tygodniowego”. 

Duet Megitza & Ondycz oraz gościnnie Mateusz Gabor podczas Pożegnania Lata w Nowym Targu

Duet Megitza & Ondycz oraz gościnnie Mateusz Gabor podczas Pożegnania Lata w Nowym Targuhttps://nowytarg24.tv/pozegnanie-lata-w-nowym-targu/

Opublikowany przez nowytarg24.tv Niedziela, 13 września 2020

os 13.09.2020
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

1 komentarz
sponsor 500+ ... nie wiem jak długo 07:42 15.09.2020

Lans gwiasdeczki Pienin z pieniedzy naszych podatków pogonić ją

Zobacz również