PILNE
Kamery live
prognoza pogody

Powtórka do matury z wykładowcami PPUZ

25 marca 2021 10:54

Specjalnie z myślą o tegorocznych maturzystach, wykładowcy Podhalańskiej Państwowej Uczelni Zawodowej w Nowym Targu przygotowali cykl webinariów z języka polskiego, matematyki i języka angielskiego, pod wspólną nazwą „Powtórka do matury z wykładowcami PPUZ”.

Powtórka do matury z wykładowcami PPUZ

Spotkania odbywają się online, za pośrednictwem platformy Zoom, w każdy czwartek od 11 marca do  18 kwietnia 2021 roku. Start o godz. 15.00. Uczestnicy webinariów mają możliwość zadawania pytań (na czacie ogólnym). Pod koniec spotkania, prowadzący stara się rozwiać wszystkie wątpliwości uczestników zajęć. W razie pytań o ofertę edukacyjną naszej Uczelni, do dyspozycji maturzystów pozostaje przedstawiciel Zespołu Centrum Marketingu.

11 marca prof. Anna Mlekodaj zgłębiła temat etykiety językowej i grzeczności w procesie komunikacji (powtórka z języka polskiego). 

18 marca dr Jan Tatar udowodnił, że ciągi liczbowe są niezwykle użytecznym narzędziem.

Już 25 marca mgr Dorota Suder spróbuje dociec, dlaczego tak chętnie wykonujemy selfie (w ramach przygotowań do matury z języka angielskiego).

Link do spotkania:

https://us02web.zoom.us/j/85861141706?pwd=YUJKYXg0a1Vjc2JYZXJ4RzRzRUx6UT09

Meeting ID: 858 6114 1706

Passcode: 841709

Podczas kwietniowej odsłony webinariów, 1 dnia kwietnia dr Dominik Borowski stanie oko w oko z tekstem i zdradzi uczestnikom webinarium jakie są pułapki krytycznego czytania (powtórka z języka polskiego).

8 kwietnia dr Krzysztof Trochimiuk opowie o typowych błędach w języku angielskim, które popełniają użytkownicy języka polskiego, zaś podczas ostatniego spotkania z cyklu „Powtórki do matury z wykładowcami PPUZ”, 15 kwietnia 2021 roku, dr Jan Tatar przekona uczestników webinarium, że rachunek prawdopodobieństwa nie musi być trudny (matematyka).

Udział w spotkaniach nie wymaga rejestracji. Linki do webinariów będą dostępne na stronie internetowej Uczelni, fanpage’u na Facebooku oraz na Instagramie.

Organizatorem spotkań jest Centrum Marketingu.

W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt z Mateuszem Mikuckim (Centrum Marketingu),  tel. 881 952 179.

Serdecznie zapraszamy do udziału w webinariach!

źródło: PPUZ w Nowym Targu

os 25.03.2021
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również