Kamery live
prognoza pogody

Powiew optymizmu. Możliwy wielki powrót?

Wreszcie z obozu hokeistów Podhala Nowy Targ – choć jeszcze nieoficjalnie – zaczynają wypływać optymistyczne wieści.

Powiew optymizmu. Możliwy wielki powrót?

Zarząd klubu na razie stroni od jakichkolwiek komentarzy. Nam jednak udało się ustalić kilka ciekawych informacji, które w ciągu najbliższych kilku dni powinny przełożyć się na fakty.

Najbardziej zaskakują te dotyczące obsady funkcji pierwszego trenera. Raczej na pewno nie będzie nim Kanadyjczyk Philip Barski, który nie spełnił pokładanych w nim nadziei. Z naszych źródeł wynika, że na dzisiaj bardzo możliwy jest scenariusz, że zastąpi go … Marek Ziętara, który z sukcesami sprawował tę rolę już w latach 2012 – 2017, a od sezonu 2018/2019 jest trenerem Lots PKH Gdańsk.

50 – letni szkoleniowiec, który doprowadził „Szarotki” do dwóch brązowych medali Mistrzostw Polski i zagrał w finale Pucharu Polski na ten moment nie chce w żaden sposób odnieść się do tych informacji.

Jeżeli chodzi zaś o zawodników, to w poniedziałek zaczęły się wstępne rozmowy kontraktowe. Na tę chwilę z wychowanków którzy grali w drużynie w zeszłym sezonie, poza Krystianem Dziubińskim, nikt nie zgłosił chęci odejścia bądź rezygnacji z gry.

Za to gotowość powrotu do „Szarotek” wyraził m.in. Damian Tomasik, który ostatnie sezonu spędził w GKS Katowice. Możliwy wydaje się też powrót do Nowego Targu Kaspra Bryniczki.

Maciej Zubek 02.06.2020
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

1 komentarz
Kibic z Polski 21:25 02.06.2020

Tak. Marek Zietara. Tylko on moze nawrucic Druzyne na wlasciwe tory. Wiadomosc dobra i z serca zycze tylko dobrych wiadomosci. Tez o sponsorze.

Zobacz również