Kamery live
prognoza pogody

Powiat nowotarski przyłączył się do akcji “Szlachetna Paczka”

13 grudnia 2022 15:34

W tym roku, po raz kolejny Powiat Nowotarski przyłączył się do XXII edycji ogólnopolskiej Akcji „Szlachetna Paczka”, której ideą jest przygotowanie paczek świątecznych na rzecz wcześniej wybranych rodzin.

Powiat nowotarski przyłączył się do akcji

Wspólne zaangażowanie Pracowników Starostwa Powiatowego w Nowym Targu, Powiatowego Centrum Oświaty w Nowym Targu, Powiatowego Zarządu Dróg w Nowym Targu, Radnych Rady Powiatu Nowotarskiego oraz Środowiskowego Centrum Zdrowia Psychicznego w Nowym Targu pozwoliło zebrać kwotę w wysokości 7 378,00 zł.

Dzięki zebranym środkom udało się obdarować wybraną rodzinę wszystkimi artykułami ze sporządzonej przez nią listy. Zakupione zostały środki czystości, żywność trwała, artykuły higieniczne, odzież, elementy wyposażenia mieszkania (poduszka, kołdra, pościel, koc, ręczniki) oraz brakujące sprzęty gospodarstwa domowego (mikrofalówka i radio). Dodatkowo w ramach zebranych środków został zakupiony bon upominkowy o wartości 5 600,00 zł na zabiegi rehabilitacyjne.

Mamy nadzieję, że wszystkie przekazane rzeczy dadzą poczucie wsparcia i przyczynią się do szybkiego powrotu do zdrowia, a zbliżające się Święta Bożego Narodzenia będą dla wybranej rodziny radosne i wyjątkowe.

Wszystkim osobom biorącym udział w tegorocznej edycji „Szlachetnej Paczki” serdecznie dziękujemy za okazane wsparcie i zachęcamy do pomagania w przyszłym roku.

źródło: Starostwo Powiatowe w Nowym Targu

Finał “Szlachetnej Paczki w Nowym Targu

os 13.12.2022
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również