nowytarg24.TVPORTAL INFORMACYJNY NOWOTARSKIEJ TELEWIZJI KABLOWEJ
Pogoda
Stan powietrza
Kurs walut
Kamery online
reklama

Potrącenie na przejściu dla pieszych w Nowym Targu

Do niebezpiecznej sytuacji doszło we wtorek w południe w Nowym Targu na ulicy Szaflarskiej. Kierująca samochodem osobowym marki BMW potrąciła przechodzącą przez przejście dla pieszych kobietę. 79-latka została przewieziona do szpitala. Obie kobiety były trzeźwe. Dokładne przyczyny i okoliczności zdarzenia wyjaśni prowadzone postępowanie.

Obecna aura sprawia, że warunki na drogach dla wszystkich uczestników ruchu drogowego są bardzo ciężkie.  Opady śniegu zdecydowanie pogarszają widoczność, śliska nawierzchnia i zalegające błoto pośniegowe powodują, że koła w każdej chwili mogą stracić przyczepność. 

Tylu kolizji w regionie dawno nie było

Apelujemy o zdjęcie nogi z gazu, zachowanie szczególnej ostrożności podczas zbliżania się do przejścia dla pieszych, czy skrzyżowania oraz  dostosowanie prędkości do obecnie panujących warunków na drodze.

-Szczególny apel kierujemy również do pieszych, aby nie stwarzać sytuacji niebezpiecznych i nie wchodzić bezpośrednio przed nadjeżdżający pojazd, który przy śliskiej nawierzchni nie jest w stanie nagle się zatrzymać – mówi Dorota Garbacz z nowotarskiej Policji. 

źródło: KPP Nowy Targ

/os

1 1

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

1 komentarzy

Magdalena

Styczeń 10, 2019, o 15:23:32

Uprzejmie poproszę rodzinę potraconej Pani kontakt mój e-mail: [email protected]

Ostatnie nowości

© 2016 Nowotarska Telewizja Kablowa. ul. Józefczaka 1, 34-400 Nowy Targ
projekt i wykonanie: Scepter Agencja interaktywna