Kamery live
prognoza pogody

Poszukują statystów na plan zdjęciowy w Zakopanem

17 czerwca 2019 20:35

Na przełomie czerwca i lipca odbędą się zdjęcia do pełnometrażowego filmu Michała Milowicza w Zakopanem. Najnowsza produkcja znanego reżysera będzie oscylować w klimatach komedii gangsterskiej. Filmowcy zapraszają wszystkich, którzy chcą wystąpić w filmie w roli statystów. 

Poszukują statystów na plan zdjęciowy w Zakopanem

Dla niektórych może to byś spełnienie własnych marzeń o roli aktorskiej w pełnometrażowym filmie. Od 24 czerwca do czwartego lipca w Zakopanem trwać będą zdjęcia do najnowszego dzieła Michała Milowicza. O ile tytuł produkcji wciąż pozostaje tajemnicą, o tyle wiadomo, że będzie to komedia gangsterska nawiązująca do współczesnej klasyki polskiego kina: “Chłopaki nie płaczą”, “Killer” czy “Poranek kojota”. 

Filmowcy z agencji aktorskiej Sceneria poszukują wręcz nieograniczoną liczbę statystów. Co prawda zdjęcia nie będą się odbywać w Nowym Targu, a w Zakopanem, ale dla miłośników kina nie będzie żadnym problemem dotrzeć na plan zdjęciowy – tym bardziej, że właśnie 26 czerwca ma ruszyć na nowo Podhalańska Kolej Regionalna, dzięki której podróż między oba miastami zajmie nam zaledwie 20 minut.

Więcej szczegółów znajdziecie w zamieszczonym przez nas plakacie.

/ps/

Piotr Starmach 17.06.2019
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również