Kamery live
prognoza pogody

Poszukiwani w rękach policjantów

8 stycznia 2024 08:20

Policjanci z Nowego Targu i Jabłonki zatrzymali trzech poszukiwanych mężczyzn. Wszyscy trafili do zakładu karnego.

Poszukiwani w rękach policjantów

Do zatrzymań doszło w zeszły czwartek.

– Policjanci na terenie powiatu nowotarskiego zatrzymali trzech poszukiwanych mężczyzn. 37-latek poszukiwany był listem gończym za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości przez Prokuraturę Rejonową w Nowym Targu. Został on zatrzymany przez policjantów z Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu. Z kolei 38-latek poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Nowym Targu został zatrzymany przez policjantów z Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Życiu i Zdrowiu. Mężczyzna trafił do zakładu karnego za nieopłacone kary grzywny. Odpowiedzialności za popełnione czyny nie uniknął również 40-latek z Orawy, którego zatrzymali funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Jabłonce. Mężczyzna poszukiwany był przez Sąd Rejonowy w Nowym Targu, celem odbycia zastępczej kary pozbawienia wolności – informuje Komenda Powiatowa Policji w Nowym Targu.

Łącznie, w zeszłym tygodniu w ręce funkcjonariuszy na terenie powiatu nowotarskiego wpadło 14 poszukiwanych osób, w tym dwóch poszukiwanych listem gończym.

 

ag 08.01.2024
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również