Kamery live
prognoza pogody

Poszukiwani świadkowie wypadku na stoku!

18 kwietnia 2023 23:13

Zakopiańska policja poszukuje świadków wypadku, do którego doszło 14 stycznia 2023 roku ok. 11.00 na stacji narciarskiej „Rusin-Ski” w Bukowinie Tatrzańskiej. Tego dnia 7-letnia dziewczynka chwilę po rozpoczęciu wyjazdu koleją wypadła z krzesełka na wysokości drugiej podpory doznając obrażeń ciała. Dziewczynka ubrana była w jasnoróżową kurtkę, czarne spodnie narciarskie i kask. Wyjeżdżała siedząc na krzesełku wraz z innymi dziećmi i dorosłym opiekunem.

Poszukiwani świadkowie wypadku na stoku!

Tatrzańscy policjanci pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Zakopanem nadal prowadzą dochodzenie w sprawie wypadku. Ma ono za zadanie wyjaśnić wszelkie okoliczności tego wypadku. Z uwagi na konieczność przesłuchania naocznych świadków zdarzenia, policja zwraca się z prośbą o kontakt osoby, które były świadkami tego zdarzenia, a zwłaszcza te, które zajmowały kolejne krzesełka, a ich wizerunek zarejestrował monitoring stacji narciarskiej (zdjęcia w załączeniu). 

Osoby posiadające wiedzę na temat przedmiotowego zdarzenia i będące naocznymi świadkami upadku dziecka z krzesełka proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Zakopanem pod numerem +48 47 83 47 400 lub pod adresem email: [email protected] , sprawa nr ZAD-98/23.

Policja Zakopane/Facebook

os 18.04.2023
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również