Kamery live
prognoza pogody

Posypały się nagrody dla miasta

30 września 2022 22:07

Miasto Nowy Targ może poszczycić się aż trzema zdobytymi w ostatnim czasie statuetkami – nagrodami w rozmaitych konkursach. Szczególnie istotne wydają się te, które podkreślają turystyczny potencjał Nowego Targu. 

Posypały się nagrody dla miasta

Miasto Nowy Targ otrzymało w tym roku Grand Prix w XI edycji konkursu “Gmina Przyjazna Rowerzystom w ocenie turystów kolarzy”. Wyróżnienie w konkursie organizowanym przez Polskie Towarzystwo Turystyczno – Krajoznawcze PTTK, z rąk wiceministra sportu i turystyki Andrzeja Guta-Mostowego odebrała Joanna Iskrzyńska – Steg, zastępca burmistrza Nowego Targu.

Dwa dni wcześniej, 28 września pani wiceburmistrz odebrała także statuetkę finalisty Ogólnopolskiego Otwartego Konkursu „Modernizacja Roku & Budowa XXI w.” za realizację projektu przebudowy i modernizacji budynku Miejskiego Centrum Kultury w Nowym Targu. Statuetka ufundowana przez Witolda Kozłowskiego, Marszałka Województwa Małopolskiego, została wręczona podczas Gali Finałowej Konkursu odbywającej się na Zamku Królewskim w Warszawie.

Natomiast w dniu dzisiejszym w Termach Chochołowskich podczas Podhalańskich Obchodów Światowego Dnia Turystyki , “Złotego Krokusa” Podhalańskiej Turystyki w kategorii “wydarzenie roku” otrzymał  Jarmark Podhalański – wydarzenie organizowane przez MCK i Urząd Miasta Nowy Targ.

fot: MCK Nowy Targ/Facebook    PTTK/Facebook          Miasto Nowy Targ/Facebook

 

os 30.09.2022
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również