Kamery live
prognoza pogody

Poseł rozdaje maseczki z regionalnym motywem

4 maja 2020 14:37

Regionalne maseczki trafiają do mieszkańców Podhala! Już ponad 500 sztuk rozdano mieszkańcom naszego regionu z inicjatywy posła Andrzeja Guta-Mostowego. Maseczki z góralskim motywem można odebrać w biurze poselskim przy ul. Kolejowej 23 w Nowym Targu (budynek PZU) w najbliższą środę w godzinach 9-14. 

Poseł rozdaje maseczki z regionalnym motywem

-Dziękuję Paniom z Koło Gospodyń Wiejskich w Nowem Bystrem, Koło Gospodyń Wiejskich w Bukowinie Tatrzańskiej, Koło Gospodyn Wiejskich Brzegi oraz firmie LAVARD ze Starego Bystrego, które z przekazanego materiału uszyły przepiękne maseczki bawełniane. Dziękuję Marcin Ratułowski Wójt Gminy Czarny Dunajec i Pani Wicewójt Gminy Bukowina Tatrzańska Marii Kuruc za pomoc w akcji w ich gminach oraz dla pracowników mojego Biura Poselskiego za zaangażowanie w jej przeprowadzenie. Do mieszkańców przekazaliśmy już ponad 500 maseczek! Dbajmy o siebie i innych – czytamy we wpisie posła Andrzeja Guta-Mostowego na jego Facebookowym profilu.

Regionalne maseczki trafiają do mieszkańców Podhala!Dziękuję Paniom z Koło Gospodyń Wiejskich w Nowem Bystrem, Koło…

Opublikowany przez Andrzeja Gut-Mostowya Czwartek, 30 kwietnia 2020

fot. Andrzej Gut-Mostowy/Facebook

 

os 04.05.2020
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również