Kamery live
prognoza pogody

Pomóżmy spełnić marzenie młodego górala “spod samiuśkich Tater”

12 lutego 2023 17:08

Trwa przygoda mieszkańca Nowego Targu, 12-letniego Tomka Liszkzi z tanecznym show TVP “You Can Dance – nowa generacja 2”. W piątkowym odcinku Tomek wraz ze swoją partnerką Wiktorią zatańczyli w stylu modern. Tomek na co dzień tańczy taniec towarzyski, więc styl do zatańczenia jaki wylosowali, był dla niego nowością i wyzwaniem, ale świetnie sobie poradził. Jeden z prowadzących You Can Dance Nowa Generacja 2 – Natan Grzybowski, powiedział o Tomaszu Liszce – młodym góralu z Podhala, że „Tomek i bez przebrania, to najprawdziwszy lew parkietu”.

Pomóżmy spełnić marzenie młodego górala

Choreografię do piątkowego występu przygotowała Wioleta Fiuk. Inspiracją choreografii był stary polski serial „Siedem życzeń” opowiadający o historii chłopaka, który spotyka kota. Kot jest magiczny i spełnia życzenia chłopca, m.in. przenosi go do Egiptu.

Jeden z jurorów Agustin Egurrola zwracając się do Tomka, powiedział mu, że miał naprawdę trudne zadanie i podobało mu się, że nie odpuszczał, że partnerował oraz że starał się pomagać z całych sił swojej partnerce.

Druga z jurorek Katarzyna Cichopek nawiązując do tytułu filmu i piosenki, powiedziała, że ma wiele życzeń, a jednym z nich jest to, aby Tomek i Wiktora zostali w tym programie jak najdłużej. Zwracając się do Tomka Liszki powiedziała mu, że jest “chłopakiem z gór oraz, że dżentelmenem i dzięki niemu jego partnerka Wiktoria błyszczała”. Na koniec powiedziała, że jest bardzo zadowolona z tego występu.

Aby marzenie młodego górala “spod samiuśkich Tater” spełniło się i by Tomek mógł pozostać w programie, potrzebuje naszego wsparcia w postaci smsów o treści: 14 na numer 7346 (koszt smsa 3,69 zł). Głosować można do środy do godz. 23:59. W kolejnym odcinku w najbliższy piątek o 20:50 w TVP2 dowiemy się, czy Tomek pozostanie w programie, aby dumnie i pięknie reprezentować Górali z całego Podtatrza.

os 12.02.2023
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również