nowytarg24.TVPORTAL INFORMACYJNY NOWOTARSKIEJ TELEWIZJI KABLOWEJ
Pogoda
Stan powietrza
Kurs walut
Kamery online
reklama

Polsko-Słowacki turniej mini hokeja już w ten weekend w Nowym Targu

Z ogromną przyjemnością zapraszamy w najbliższą niedzielę 3 listopada na polsko-słowacki turniej mini hokeja pod patronatem Burmistrza Miasta Nowy Targ Grzegorza Watychy.  

Mecze hokejowe zostaną rozegrane w Miejskiej Hali Lodowej w Nowym Targu. Są to hokeiści w wieku 10 lat o świetnych umiejętnościach w tej dyscyplinie. Warto poświęcić chwilę – gorąco zachęcamy, by wraz ze swoimi najmłodszymi pociechami przyjść i zobaczyć, jak w rywalizacji radzą sobie najmłodsi hokeiści. W turnieju zadeklarowało rywalizację 8 drużyn hokejowych. Przed nami więc szereg spotkań, doskonałe widowisko i święto mini hokeja!

W turnieju udział wezmą 4 polskie drużyny i 4 zespoły ze Słowacji. Z biało-czerwonych na taflę nowotarskiego lodowiska wyjadą zawodnicy drużyn Zagłębia Sosnowiec, KS Cracovia, KS Unia Oświęcim. Oczywiście nie zabraknie także gospodarzy, czyli zawodników MMKS Podhale Nowy Targ. Ze Słowacji na turniej przyjadą z kolei HC Lučenec, MHK Kežmarok, HC LEV oraz HK Altis.

Meczem otwarcia będzie spotkanie Podhala z Namestovem (tafla A), oraz Krakowa z Kežmarokiem (tafla B). Mecze rozpoczną się punktualnie o 9:00 i będą trwały przez cały dzień do godziny prawie 18:00. Między godziną 11:00 a 13:00 w hotelu B&B Nowy Targ Centrum przewidziana jest przerwa obiadowa dla zawodników. Z kolei o 15:00 najmłodsi będą mogli liczyć na słodki poczęstunek przygotowany przez piekarnię Piotra Żarneckiego. 

Na plakacie – dokładny harmonogram turnieju.

1 1

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

1 komentarzy

Wrona z białym paskiem

31 października, 2019, o 19:08:15

No to ci co mieszkają koło lodowiska znowu okna nie otworzą przez weekend bo będzie słychać tylko Gabriel jeździj jeździj he he he współczuje

Ostatnie nowości

© 2016 Nowotarska Telewizja Kablowa. ul. Józefczaka 1, 34-400 Nowy Targ
projekt i wykonanie: Scepter Agencja interaktywna
array(4) { [0]=> int(56) [1]=> int(62) [2]=> int(68) [3]=> int(58) }