Kamery live
prognoza pogody

Policyjny pościg za nietrzeźwym

27 kwietnia 2017 11:34

Nowotarscy policjanci zatrzymali 24 - letniego mieszkańca Nowego Targu, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Mężczyzna podjął ucieczkę najpierw samochodem, później pieszo, jedna ze względu na nietrzeźwy stan, został błyskawicznie ujęty przez funkcjonariuszy Policji.

Policyjny pościg za nietrzeźwym

Chwilę po północy policjanci nowotarskiej komendy zauważyli pojazd z niesprawnym lewym światłem, który na widok radiowozu gwałtownie przyspieszył i podjął próbę ucieczki. Po krótkiej ucieczce zatrzymał pojazd przy ul. Orkana i dalszą ucieczkę kontynuował pieszo lecz ze względu na stan nietrzeźwości został po chwili zatrzymany. Kierującym okazał się 24 letni mieszkaniec Nowego Targu, u którego w wydychanym powietrzu stwierdzono 1,8 promila alkoholu. W trakcie dalszych czynności ustalono, że zatrzymany 24 latek posiada obowiązujący zakaz prowadzenia pojazdów. Kierującego zatrzymano w policyjnym areszcie do dyspozycji prokuratury.

źródło: KPP Nowy Targ

NT24TV 27.04.2017
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również