nowytarg24.TVPORTAL INFORMACYJNY NOWOTARSKIEJ TELEWIZJI KABLOWEJ
Pogoda
Stan powietrza
Kurs walut
Kamery online
reklama

Policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn za posiadanie narkotyków. Jeden z nich był poszukiwany

Policjanci nowotarskiej komendy, podczas wykonywanych obowiązków zauważyli na terenie miasta w zaparkowanym samochodzie  44-latka  poszukiwanego przez Sąd Rejonowy w Nowym Targu. W związku z wystawionym nakazem doprowadzania do zakładu karnego funkcjonariusze natychmiast zatrzymali poszukiwanego mężczyznę. Ponieważ nowotarżanin w przeszłości miał kontakt z narkotykami, policjanci sprawdzili jego samochód. Jak się wkrótce okazało, nie na darmo – znaleźli w nim substancje psychotropowe.

Po przeszukaniu jego mieszkania znaleziono kolejne psychotropy w postaci m.in. tabletek (ponad 140 sztuk) i 34 gramy metamfetaminy. Jego 36-letni znajomy – mieszkaniec powiatu tatrzańskiego, obecny przy zatrzymaniu – w skarpetce schował natomiast 4 gramy narkotyków (metamfetaminy). Obaj zostali zatrzymani i przewiezieni do komendy, gdzie usłyszeli zarzuty.

Za posiadanie środków odurzających i substancji psychotropowych grozi kara nawet do  3 lat pozbawienia wolności. 36-latek opuścił jednostkę, natomiast 44-latek został przewieziony do zakładu karnego celem odbycia zaległej kary pozbawienia wolności.

źródło: Komendat Powiatowa Policji w Nowym Targu

/os

3 0

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Jeszcze nikt nie komentował tego arytukłu.
Twój komentarz może być pierwszy!

Ostatnie nowości

© 2016 Nowotarska Telewizja Kablowa. ul. Józefczaka 1, 34-400 Nowy Targ
projekt i wykonanie: Scepter Agencja interaktywna
array(3) { [0]=> int(79) [1]=> int(56) [2]=> int(68) }