nowytarg24.TVPORTAL INFORMACYJNY NOWOTARSKIEJ TELEWIZJI KABLOWEJ
Pogoda
Stan powietrza
Kurs walut
Kamery online
reklama

Policjanci zatrzymali 37-latka, za posiadanie i uprawę marihuany

We wtorek wieczorem policjanci z rabczańskiego komisariatu i nowotarskiej komendy  zabezpieczyli kolejne narkotyki. Tym razem w ręce funkcjonariuszy wpadł 37-letni mieszkaniec gminy Raba Wyżna, który w domu urządził sobie małą plantację marihuany.

Proceder policjanci ujawnili podczas przeszukania miejsca zamieszkania mężczyzny.  Roślinki nie były jeszcze duże, gdyż jak twierdzi niedawno zajął się uprawą konopi.  Ponadto policjanci podczas przeszukania domu znaleźli jeszcze słoik, a w nim marihuanę i tzw. „kryształ”, woreczki z marihuaną, trzy wagi elektroniczne i dwa młynki do mielenia suszu. Łącznie zabezpieczono blisko 25 gramów marihuany i blisko 55 gramów tzw: „kryształu”.

Z uwagi na to, że uprawa marihuany i jej posiadanie w Polsce jest zabronione, 37-latek został zatrzymany. Następnego dnia usłyszał zarzuty posiadania i uprawy ziela konopi, za co grozi mu kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności. Mężczyzna był znany policjantom bo w przeszłości był już karany za posiadanie narkotyków. 

źródło: KPP Nowy Targ

/os

0 0

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

1 komentarzy

jo

Czerwiec 08, 2019, o 11:41:08

Ładne kwiatki u mnie podobne rosną na ogródku .

Ostatnie nowości

© 2016 Nowotarska Telewizja Kablowa. ul. Józefczaka 1, 34-400 Nowy Targ
projekt i wykonanie: Scepter Agencja interaktywna