Kamery live
prognoza pogody

Policjanci szukali narkotyków, a natknęli się na makabryczne znalezisko

Rabczańscy policjanci zatrzymali 24-latka,który odpowie za znęcanie się i zabicie kilkumiesięcznej suczki oraz posiadanie narkotyków. W niedzielę usłyszał zarzuty, teraz grozi mu  kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Policjanci szukali narkotyków, a natknęli się na makabryczne znalezisko

W piątek po północy policjanci z Komisariatu Policji w Rabce-Zdroju zostali wezwani do awantury domowej w jednej z miejscowości w gminie Raba-Wyżna. Na miejscu zastali pijanego i awanturującego się ze swoimi rodzicami 24-latka. Z uwagi na stan nietrzeźwości i zachowanie mężczyzny, został zatrzymany do wytrzeźwienia.

W trakcie dalszych czynności funkcjonariusze znaleźli przy zatrzymanym działkę marihuany.

-Zgodnie z prawem w Polsce posiadanie każdej, nawet najmniejszej ilości narkotyków jest zabronione. Policjanci przypuszczali, że zatrzymany w swoim domu  może ich mieć więcej. Tak więc w czasie, gdy awanturnik trzeźwiał w policyjnych aresztach, funkcjonariusze w sobotni poranek dokonali przeszukania pomieszczeń zajmowanych przez 24-latka. W piwnicznej  kotłowni dokonali drastycznego odkrycia. W wygaszonym piecu znajdowały się nadpalone zwłoki psa. Jak się okazało, w piątek mężczyzna awanturował się wcześniej również ze swoją dziewczyną i znęcał się nad jej kilkumiesięczną suczką. 24-latek bił i kopał zwierzę uśmiercając je, a kiedy dotarło do niego, że suczka nie żyje, wyniósł z mieszkania i wsadził do palącego się pieca – podaje drastyczne szczegóły Policja.

W niedzielę 24-latek usłyszał  zarzuty. Za znęcanie się i zabicie zwierzęcia (tj.art.35 ust.1 i 1a Ustawy o ochronie zwierząt) oraz posiadanie środków odurzających wbrew przepisom Ustawy o Przeciwdziałaniu Narkomanii (tj. art. 62 ust. 1), grozi podejrzanemu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

KPP Nowy Targ

/os

os 05.02.2019
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

4 komentarze
Lasek 20:20 11.02.2019

„Kto jest okrutny w stosunku do zwierząt, ten nie może być dobrym człowiekiem”. Okrucieństwo to nie tylko kopanie psa, ale też pozwalanie by pies marzł zimą bez budy, głodny, bez żarcia w misce, latem w upały bez wody!!! Ile już zwierząt przez waszą głupotę zmarniało!! Ile takich przypadków - na fejzbuk i pi,,,doły mają czas...wklejanymi cytatami uczyć mądrości innych, a psa nie nakarmi tępa debilka

Kleopatra 09:24 08.02.2019

Mało.....Idelane polskie prawo.

Helcia 21:43 05.02.2019

Tylko 3 lata? Powinni mu pokazać co czuł pies

Barbara Panek 14:48 05.02.2019

O Boże!!!!To potwór nie czlowiek !!!!Mam nadzieje,ze spotka go zasluzona kara!!!Na takie okrucienstwo !!!!

Zobacz również