Kamery live
prognoza pogody

Policja podaje szczegóły śmiertelnego wypadku z udziałem 12-latka

W miejscowości Pyzówka doszło do śmiertelnego wypadku na quadzie. 12-letni chłopiec kierujący czterokołowcem poniósł śmierć na miejscu. “Najprawdopodobniej nastolatek pokonując wzniesienie stracił panowanie nad pojazdem i doprowadził do jego wywrócenia” – informuje nowotarska policja. 

Policja podaje szczegóły śmiertelnego wypadku z udziałem 12-latka

Wczoraj po godzinie 19 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Nowym Targu otrzymał zgłoszenie o śmiertelnym wypadku 12-letniego chłopca kierującego quadem w miejscowości Pyzówka. Jak ustalono, nastolatek około godziny 13 wyjechał quadem do pobliskiego lasu. Kiedy nie wrócił po kilku godzinach, rodzina rozpoczęła  jego poszukiwania. Około kilometra od najbliższych zabudowań, przy drodze leśnej prowadzącej przez prywatną posesję, zostało znalezione ciało chłopca leżące niedaleko quada. Najprawdopodobniej nastolatek pokonując wzniesienie stracił panowanie nad pojazdem i doprowadził do jego wywrócenia. 

Na miejscu zdarzenia z udziałem prokuratora Prokuratury Rejonowej w Nowym Targu, policjantów oraz technika kryminalistyki przeprowadzono oględziny, zabezpieczono quada oraz wykonano dokumentację fotograficzną. Dokładne okoliczności tego tragicznego wypadku będą wyjaśniane w trakcie prowadzonego śledztwa.

źródło: KPP Nowy Targ

os 06.07.2023
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

1 komentarz
Kubot 15:08 06.07.2023

12 Latek na takim quadzie?? 12 letnie dziecko powinno jeździć na max 50ccm pojemności do 4 koni mechaniczny , a nie na Grizzly 400 .

Zobacz również