Kamery live
prognoza pogody

Podwójne Grand Prix na Malcie i w Krakowie

7 czerwca 2016 09:50

Reprezentantka Studia Piosenki "Septyma", działającego w Miejskim Ośrodku Kultury reprezentowała Polskę na Międzynarodowym Festiwalu Piosenki na Malcie. Co ważne - jako jedyna reprezentowała nasz kraj na tym Festiwalu.

Podwójne Grand Prix na Malcie i w Krakowie

     Julia Jarząbek zakwalifikowana została przez Fundację Wspierania Młodych Talentów do reprezentacji Polski na Malcie. W festiwalu wzięło udział 100 artystów z całego świata. To wielkie wyzwanie dla młodej wokalistki, a to dlatego, że festiwal Piosenki na Malcie należy do najbardziej prestiżowych imprez muzycznych dla dzieci i młodzieży. Międzynarodowe Jury doceniło talent Julii i uhonorowało jej pracę najwyższą nagrodę Grand Prix.

     Na Małopolskim Festiwalu Piosenki Angielskiej w Krakowie Julia Jarząbek również zdobyła Grand Prix. Ponadto otrzymała nagrodę specjalną Rady Miasta Krakowa. W tym konkursie uczestniczyło 144 podmiotów wykonawczych w różnych kategoriach wiekowych. Nagroda Julii przyznawana jest tylko jednej osobie.

Obok Julii wyróżnienia zdobyły inne młode nowotarżanki:

W kategorii klasy 1-3
I miejsce – Maja Łaś
Wyróżnienie – Edyta Limanówka

W kategorii klasy 4-6
II miejsce – Wiktoria Żółty
III miejsce – Malwina Łaś

W kategorii gimnazja
III miejsce – Martyna Plewa

oprac. MSX
fot. UM Nowy Targ

NT24TV 07.06.2016
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również