PILNE
Kamery live
prognoza pogody

Podopieczni DPS Smrek – już po szczepieniu

22 stycznia 2021 14:26

We wtorek, 19 stycznia w Domu Pomocy Społecznej “Smrek” w Zaskalu rozpoczęła się akcja szczepień podopiecznych placówki. Akcja przebiegła planowo i bezproblemowo. Wszyscy podopieczni lub ich pełnomocnicy prawni – w przypadku osób ubezwłasnowolnionych – wyrazili zgodę na poddanie się szczepieniu przeciw COVID-19.

Podopieczni DPS Smrek - już po szczepieniu

fot. DPS Smrek/Facebook

-Szczepienia podopiecznych w naszym Domu odbywały się na miejscu, bez konieczności przewożenia ich do przychodni – informuje dyrektor placówki, Marcin Jagła – Przed przystąpieniem byli badani przez swoich lekarzy rodzinnych i następnie szczepieni. Akcja szczepień była koordynowana przez służby Wojewody Małopolskiego i Ministerstwo Zdrowia. Przebiegła planowo bez żadnych problemów. Wszyscy podopieczni lub ich pełnomocnicy prawni (dla osób ubezwłasnowolnionych częściowo lub całkowicie) wyrazili zgodę na poddanie się szczepieniu przeciw COVID-19.

os 22.01.2021
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również