Kamery live
prognoza pogody

Podhalańskie Targi Budownictwa – kolejny raz pod znakiem ekologii

11 maja 2024 20:52

NOWY TARG. Przez dwa dni gościć będą w Miejskiej Hali Lodowej Podhalańskie Targi Budownictwa, Instalacji I Wyposażenia Wnętrz. XXVII ich edycja znów stoi pod znakiem ekologicznych rozwiązań w dziedzinie ogrzewania i pasywności budynków.

Podhalańskie Targi Budownictwa – kolejny raz pod znakiem ekologii

Powodzenie tej wiosennej imprezy dowodzi, że Podhale wciąż jest rynkiem chłonnym i żądnym technologicznych nowinek. Targi Budownictwa wrosły już w nowotarski pejzaż jako ważne wydarzenie gospodarcze i przegląd najnowszych trendów w budownictwie oraz zagospodarowaniu przestrzeni wokół domu.

Szeroka oferta wystawców dotyczy Odnawialnych Źródeł Energii, fotowoltaiki i innych energooszczędnych systemów grzewczych. Stąd też specjalne stoisko ekodoradców z Urzędu Miasta i przedstawicieli Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska, z informacjami o możliwościach uzyskania dofinansowania do wymiany źródeł ciepła.

Targową klientelę na pewno przyciągną technologiczne nowinki oraz rabaty do zdobycia tylko podczas Targów. Akademia Nauk Stosowanych zadbała o to, by dzieci mogły się zabawić, zostawiając rodzicom czas na zwiedzanie stoisk i rozmowy z wystawcami. Wspaniała majowa aura sprzyja wystawcom z bardziej gabarytową ofertą, którzy ulokowali się na zewnątrz Hali. Obecne na targach firmy oferują też przydomowe oczyszczalnie ścieków i materiały termoizolacyjne.

Już bez mała od trzech dekad Targi Budownictwa organizuje u nas wadowicka Agencja „Promocja” Wioletty Ochman. Uroczyste otwarcie odbyło się z udziałem wiceburmistrza Waldemara Wojtaszka oraz przedstawicieli Nowotarskiej Izby Gospodarczej. W niedzielę – wręczenie tradycyjnych Złotych Ciupag, nagradzających najlepsze produkty i najciekawsze aranżacje stoisk.     

(asz)

Fot. Paweł Kos

Anna Szopińska 11.05.2024
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również