Kamery live
prognoza pogody

Podhalański Szpital czasowo wstrzymuje część zabiegów

18 marca 2021 11:54
W związku z decyzją Wojewody Małopolskiego, Oddział Chorób Wewnętrznych z Pododdziałem Reumatologii zostaje przeznaczony do realizacji świadczeń pacjentom z potwierdzonym zakażeniem wirusem SARS-CoV-2 z wyłączeniem 5 łóżek – poinformował dziś Podhalański Szpital Specjalistyczny w Nowym Targu. Z uwagi na konieczność zapewnienia pełnej dostępności lekarzy anestezjologów dla potrzeb pacjentów zakażonych wirusem SARS-CoV-2, od wczoraj czasowo wstrzymane zostały znieczulenia do porodów siłami natury, profilaktyczne badania kolonoskopowe oraz część planowanych zabiegów. 
Podhalański Szpital czasowo wstrzymuje część zabiegów
 
 
Z dniem 17 marca 2021 roku, mając na względzie konieczność zapewnienia pełnej dostępności lekarzy anestezjologów dla potrzeb pacjentów zakażonych wirusem SARS-CoV-2 czasowo wstrzymane zostają:
 
▪ badania kolonoskopowe wykonywane w ramach programu pn. ”Popularyzacja badań kolonoskopowych i podniesienie świadomości w zakresie profilaktyki raka jelita grubego wśród mieszkańców powiatu nowotarskiego i tatrzańskiego przez Podhalański Szpital Specjalistyczny
im. Jana Pawła II w Nowym Targu.”;
▪ znieczulenia do porodów siłami natury;
▪ planowane zabiegi operacyjne realizowane w soboty i poza godzinami normalnej ordynacji szpitala
 
źródło: Podhalański Szpital Specjalistyczny/Facebook
os 18.03.2021
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również