nowytarg24.TVPORTAL INFORMACYJNY NOWOTARSKIEJ TELEWIZJI KABLOWEJ
Pogoda
Stan powietrza
Kurs walut
Kamery online
reklama

Podczerwone. Czołówka podczas omijania

Do zdarzenia doszło w niedzielę po godzinie 10 rano, kiedy kierująca Skodą 45 – letnia mieszkanka Witowa podczas manewru omijania, zjechała na przeciwległy pas ruchu i doprowadziła do czołowego zderzenia z samochodem marki Ford, którym kierował 54 – letni mieszkaniec Woli Batorskiej.

W wyniku zdarzenia ciężkich obrażeń ciała doznał kierujący samochodem marki Ford oraz jego pasażer, jak również dwie pasażerki samochodu marki Skoda – mieszkanki Witowa.

Do szpitala w wyniku zdarzenia zostały odwiezione wszystkie osoby biorące udział w wypadku.

Również w Podczerwonem, dzień wcześniej, tuż przed godziną 22:00 czarnodunajeccy policjanci zatrzymali mieszkańca Czarnego Dunajca, który prowadził samochód osobowy w stanie nietrzeźwym, mając 2 promile w wydychanym powietrzu. Ponadto prowadził pojazd pomimo obowiązującego zakazu wydanego przez sąd.

Policja przypomina, że prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do 2 lat. Sąd może orzec środek karny w postaci zakazu prowadzenia pojazdów na okres od 3 do 15 lat. Jeżeli sprawca dopuścił się tego czynu np. w okresie obowiązywania zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych w związku ze skazaniem za przestępstwo podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do 5 lat. Sąd ponadto orzeka świadczenie pieniężne w wysokości co najmniej 10 tysięcy złotych.

0 0

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Jeszcze nikt nie komentował tego arytukłu.
Twój komentarz może być pierwszy!

© 2016 Nowotarska Telewizja Kablowa. ul. Józefczaka 1, 34-400 Nowy Targ
projekt i wykonanie: Scepter Agencja interaktywna