nowytarg24.TVPORTAL INFORMACYJNY NOWOTARSKIEJ TELEWIZJI KABLOWEJ
Pogoda
Stan powietrza
Kurs walut
Kamery online
reklama

Po pierwszej dobie sprzątania – wielki apel o usuwanie aut

NOWY TARG. Dziś o świcie Zakład Zieleni rozpoczął wielkie sprzątanie miasta. Mimo, że podawany był harmonogram tej akcji ze szczegółowym wykazem ulic przewidzianych do oczyszczenia danego dnia, zaparkowane samochody uniemożliwiają pracę ciężkiego, specjalistycznego sprzętu. Jeśli chcemy mieć czysto na ulicach, to bezwzględnie trzeba je usunąć przed czasem wyznaczonym na sprzątanie.

Tak, jak anonsował dyrektor Zakładu Zieleni, Wojciech Wielkiewicz, zamiatarka nie pracuje teraz w nocy – z powodu minusowych temperatur, które powodują zamarzanie dysz. Działa od godz. 6.00 rano do północy, zamiatając ulice wg grafiku, po tej stronie, gdzie nie ma samochodów. Niestety, pozostawione przez aspołecznych właścicieli auta uniemożliwiają użycie sprzętu, tym samym duże wydatki na wiosenną akcję nie przynoszą pożądanego efektu.

Pierwszy dzień sprzątania – z niemałymi przeszkodami – już minął. Podajemy codziennie aktualizowany grafik na kolejne dwa dni. Szef Zakładu Zieleni bardzo prosi, żeby nikt nie już nie utrudnił realizowania tego harmonogramu. Bo nas wiosenna pogoda i Wielkanoc zastaną w kurzu i żwirze.

(asz)

 

 

1 0

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

1 komentarzy

Tekla

01 kwietnia, 2020, o 17:57:27

Dlaczego nie wystawia sie mandatow za pozostawianie samochodow tam gdzie sie sprzata?Dlatego ludzie maja to w nosie!

© 2016 Nowotarska Telewizja Kablowa. ul. Józefczaka 1, 34-400 Nowy Targ
projekt i wykonanie: Scepter Agencja interaktywna
array(2) { [0]=> int(56) [1]=> int(68) }