Kamery live
prognoza pogody

Pirat drogowy na ulicach Nowego Targu. Mocno pijany doprowadził do dwóch kolizji!

30 kwietnia 2018 13:22

W piątek tj. 27 kwietnia około godziny 15.00 kierujący samochodem osobowym marki BMW  w Nowym Targu na ulicy Sikorskiego na łuku drogi doprowadził do zderzenia z samochodem osobowym marki Volkswagen Passat, a następnie odjechał z miejsca zdarzenia po to, by chwilę później doprowadzić do kolejnej kolizji. Kierowca był nietrzeźwy.

Pirat drogowy na ulicach Nowego Targu. Mocno pijany doprowadził do dwóch kolizji!

Funkcjonariusze jadąc ulicą Szaflarską zauważyli BMW, które brało udział w kolizji drogowej i dali sygnał do zatrzymania, jednak  kierujący tylko spojrzał na policjantów rozmawiając przez telefon i pojechał dalej. Mundurowi  natychmiast podjęli pościg za kierującym, który za skrzyżowaniem ulicy Szaflarskiej z Alejami 1000-lecia ponownie doprowadził do zderzenia z samochodem osobowym marki Nissan.

Kierującym okazał się 38-letni mieszkaniec  Nowego Targu, który po przebadaniu miał ponad 2.7 promila alkoholu w organizmie.  Mężczyzna stracił prawo jazdy i  został zatrzymany w nowotarskiej komendzie, a następnego dnia przedstawiono mu zarzuty. Tylko za kierowanie pojazdem będąc w stanie nietrzeźwości grozi kara ograniczenia lub pozbawienia wolności do 2 lat.

źródło: KPP Nowy Targ

os 30.04.2018
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również