PILNE
Kamery live
prognoza pogody

Piłkarze Podhala na obozie

6 lutego 2018 14:55
Piłkarze NKP Podhala Nowy Targ od poniedziałku przebywają na obozie w miejscowości Szalowa. Potrwa on do piątku.
Piłkarze Podhala na obozie

Mamy tutaj komfortowe warunki do pracy. Dwa razy dziennie trenujemy na pełnowymiarowym boisku ze sztuczną nawierzchnią, przykrytym balonem. Skupiamy się głównie nad taktyką, ale też pracujemy nad motoryką – mówi trener Podhala, Janusz Niedźwiedź, który ma do dyspozycji 19 zawodników. W tej grupie są pozyskani Dawid Dynarek oraz Eryk Niemira, a także Szymon Kuźma, którego wypożyczenie z Sandecji Nowy Sącz działacze Podhala finalizują. Brakuje za to kontuzjowanego Michała Bedronki. Z urazem zmaga się również Sebastian Dziedzic.

Obóz kończy się w piątek, a w sobotę Podhalanie zagrają kolejne sparingowe spotkanie, z drugoligowym słowackim zespołem Spiską Nową Wieś. Być może pojawią się w nim kolejni, testowani przez nowotarżan zawodnicy – Jeżeli już, to może jeden, albo dwóch. Nie chcemy testować większej ilości. Zależy nam już na tym by w tych kolejnych meczach sparingowych grać już optymalnym zestawieniem. Co nie znaczy, że nie rozglądamy się za wzmocnieniami. Szukamy jednak już zawodników na określonym poziomie – podkreśla Niedźwiedź.

Kadra Podhala na Obozie w Szalowej

Mateusz Szukała, Szymon Kudła, Eryk Niemira, Mikołaj Gorzelański, Patryk Skóbel, Daniel Bałos, Peter Drobnak, Błażej Cyfert, Artur Pląskowski, Arkadiusz Lewiński, Sebastian Świerzbiński, Dawid Dynarek, Sebastian Dziedzic, Przemysław Piwowarczyk, Marcin Przybylski, Szymon Kuźma, Adrian Ligienza, Michał Niemira., Daniel Barbus.

Sztab szkoleniowy: Janusz Niedźwiedź (I trener), Marcin Zubek (II trener), Arkadiusz Marczyk (kierownik), Artur Pustułka (fizjoterapeuta).

fot. Arkadiusz Marczyk

Maciej Zubek 06.02.2018
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również